Підвіконня з граніту - естетика практичності

Граніт - це, перш за все, міцність і довговічність. Але не варто розглядати підвіконня з цього натурального каменю тільки в плані практичності. Сучасний асортимент сортів граніту дає можливість отримати естетичний ефект нічим не гірше? ніж при використанні кращих сортів мармуру.

Гранитные подоконники от лучших изготовителей, здесь представлен широкий выбор различных моделей.

Так, по суті, граніт в декоративному плані залишається гранітом. Але чудові зелені, блакитні і кремові сорти цього каменю з Південної Америки і Африки можуть створити абсолютно неповторну атмосферу в вашому домі.

По міцності і довговічності з гранітом цілком може посперечатися кварцит. Однак в цьому камені ви не знайдете такого різноманіття колірних відтінків і малюнків.

У порівнянні з мармуром і оніксом підвіконня з граніту, звичайно, набагато практичніше. Таке підвіконня можна сміливо поставити на кухні і використовувати його як додаткову стільницю. На гранітному підвіконні не утворюється стійких плям від вина, соків, кави і жиру.

Міцність граніту також дає можливість мати велику свободу у виборі варіанту обробки торцевої кромки. Ті варіанти, при використанні яких на мармуровому підвіконні є ризик утворення відколу, можуть бути з успіхом застосовані при виборі граніту.


Граніт для підвіконь проти штучного каменю
Якщо вам потрібен по-справжньому міцний, довговічний, оригінальний і прийнятний за вартістю підвіконня, то, без сумніву, ваш вибір - натуральний граніт. Чому?

По-перше, підвіконня - це предмет інтер'єру, який практично завжди схильний до дії прямих сонячних променів. Підвіконня зі штучного каменю незалежно від використовуваних технологій такий вплив переживають не дуже добре. І якщо на дуже якісному підвіконні з такого матеріалу кольору можуть поблекнуть лише через 5-6 років, то на виробі середньої якості з такою неприємністю можна зіткнутися вже через рік.
По-друге, підвіконня з натурального граніту в більшості випадків дешевше, ніж зі штучного. Виняток становлять, мабуть, лише підвіконня з дуже рідкісних сортів ексклюзивного граніту. Хороший підвіконня з дійсно високоякісного штучного матеріалу - дороге задоволення. А ті, що подешевше прослужать, на жаль, дуже недовго.
По-третє, якщо внаслідок механічної дії на підвіконні утворюється скол, то штучний литий підвіконня, швидше за все, доведеться міняти цілком. А ось підвіконня з натурального граніту можна буде успішно відреставрувати.
І нарешті, унікальний природний малюнок натурального граніту завжди виглядає розкішніше і цікавіше будь-яких штучних варіантів.

Похожие страницы: