Підлогове покриття для кухні: що вибрати

Ламінат для кухні

Ламінат завойовує свої позиції на сучасному будівельному ринку. Їх актуальність пояснюється багатьма факторами, в числі яких - респектабельність, бюджетна цінова політика, установчі процедури цілком по плечу навіть не навченого досвідом господареві квартири, будинку або дачі.

На нашем сайте вы можете купить наливной пол цена доступна для всех клиентов.

Але якщо ви зважилися на установку, то стежте за тим, щоб стики були щільно зафіксовані між собою. В іншому випадку, ви отримаєте розшарування ламелей від вологи, яка періодично буде потрапляти в простір між ними.

Пол з дерева: кухня на «відмінно»

Дерев'яні підлоги вносять нотку аристократизму, спроможності, хоча і досить примхливі. Якщо передбачається монтаж на стяжку з бетону, то краще за все поставити собі за мету вибирати товар, який вже покритий просоченнями, що перешкоджають проникненню всередину води, і лаковими складами. При такому положенні ви отримуєте відразу, що називається, «п'ять в одному»: легка вага, пожежобезпечність, низьку зносостійкість і теплопровідність, естетичність. Без зазначених маніпуляцій, на жаль, дерево почне погіршуватися і втрачати свій первинний лиск після регулярних чисток і миття побутовими засобами.

Породи деревини, актуальні для застосування на кухні, - це, в першу чергу, дуб, ясен, модрина. Їх параметри повинні повністю відповідати критеріям: шпунтування, товщина - від 2 см, ширина - в діапазоні від 9 до 15 см, до довжини - особливих вимог немає.

Не нехтуйте циклюванням масиву, паркетної дошки або паркету, яке дозволить створити неперевершену рівність готового покриття. Однак впоратися з цим під силу саме фахівцям. Листування види, які будуть покладені в акуратний і красивий підлогу, повинні мати високу твердість і зносостійкість. А що стосується фактурних і колірних рішень, то вони представлені в різноманітті.

Коркове покриття: нюанси від А до Я

Пол на кухні можна прикрасити корковим покриттям. Воно не особливо актуально в зв'язку з тим, що дозволити собі таке придбання можуть далеко не всі. Однак за солідну ціну ви отримуєте цілий набір чудових якостей, які з лишком окуплять витрати. Серед основних: екологічна безпека, водостійкість. Крім того, воно не боїться статичної електрики, пилових частинок, хвороботворних мікроорганізмів. Можете бути спокійні і за відмінні звуко-і теплоізоляційні характеристики, завдяки яким теплий матеріал актуальний навіть для звукозаписних студій.

Однак не кожна різновид вироби впишеться в умови, що панують на кухні. Так, практичніше купувати його з вже надійними восковими і лаковими шарами, упакованого в рулони (з можливістю подальшої наклейки на робочу поверхню). А значить, у випадку з забрудненням статі жировими краплями або при падінні предметів кухонного начиння, ви не будете здригатися від переживань за цілісність його поверхні.

Похожие страницы: