Підключення електроприладів

У вас виникла проблема підключення електроплити, водонагрівача або пральної машини. У цих випадках вам просто неможливо обійтися без допомоги професійного електрика. Багато хто вважає, що підключити зазначені вище (або аналогічні) прилади немає ніякої складності. Так, але це не складно для професіоналів, але людям, далеким від роботи з електропостачанням, при підключенні електротехніки та подальшої її експлуатації можуть бути певні проблеми. Щоб цього не сталося, не слід економити на послугах фахівця, підключенням електроприладів повинні займатися професіонали.

Большой выбор лед светильников представлено на сайте http://www.gorodkiev.com.ua/49122-led-svetilniki-v-nashej-zhizni.html, вас ждут приятно удивят.

З першого погляду, здається, що підключення, припустимо, електроплити немає ніякої складності, це і створює до цього процесу несерйозне ставлення як з боку власників електроплити, так і з боку фахівців, що часто призводить до поломки електроплити, або іншим, найбільш суттєвих наслідків. З цієї причини рекомендується, для підключення даного електрообладнання звертатися до допомоги професійних електриків.

У разі неправильного підключення електроплити можна легко спалити не тільки саму плиту, а й всю електропроводку в житло. Це цілком припустимо в тому випадку якщо на вашому електрощиті встановлені застарілі вимикачі-автомати, і ви при підключенні наплутали провода.Что ж може статися при включенні в разі неправильного підключення електричної плити? А станеться те, що виникне коротке замикання, якщо на щитку автомат застарілої моделі або, же він просто не справний - він не зможе відключити аварійний відрізок проводки, і від короткого замикання може ваша електроплита згоріти, а потім буде плавитися і в підсумку згорить вся електропроводка . Після чого буде потрібно проведення дорогого ремонту, оскільки в квартирі доведеться руйнувати стіни для проведення заміни згорілого кабелю від щита до електричної плити.

Підключення пральної машини слід здійснювати через пристрій захисного відключення (УЗО). У процесі підключення пральної машини безпеку, зрозуміло, повинна мати першорядне значення. Підключення зазначеного вище побутового електротехнічного обладнання повинні здійснювати електрики-професіонали. Оскільки пральна машина сама по собі є електроприладом, які працюють у вологих середовищах, то наявність провідника-заземлювача і УЗО - це обов'язкова вимога.

Першочергове завдання - це забезпечення безпеки, і для цього просто необхідна організація підведення від розподільного електричного щита кабелю, а перетин провідника має становити не менше 2.5 мм (для зниження опору). Розетку в будинку при цьому необхідно замінити розеткою нової модифікації - трьохпровідний. Щоб захистити пральну машину і, відповідно, людини від ураження електричним струмом необхідно здійснити монтаж пристрою захисного відключення. УЗО виконує функцію відстеження витоку струму на землю і виробляє автоматичне відключення всіх фаз аварійної зони в електричному ланцюзі, на що простий автомат не здатний.

Щоб підключити розетки для пральної машини до електромережі необхідно здійснити заміну або встановити захищені від бризок зі ступенем захисту IP 44 не менше. Підключення пральної машини і інших електропобутових приладів можна здійснити і застосовуючи спосіб штробления стін, щоб не допустити псування раніше зробленого дорогого ремонту в квартирі. Кабелі також можна прокласти і за допомогою спеціального плінтуса або короба.

Похожие страницы: