освітлення вітальні

Вітальня кімната - основне місце в будинку.

У ній ми зустрічаємо гостей, задушевно розмовляємо з друзями і відпочиваємо після важкого трудового дня. Для того щоб вам і вашим близьким завжди було затишно в вітальні, важливо правильно спланувати її висвітлення.

Власникам квартир з низькими стелями дизайнери рекомендують відмовитися від габаритних люстр і світильників, розташованих в безпосередній близькості від стель. Вони візуально крадуть корисний простір. Вигідно розставити акценти допоможуть настільна лампа або невеликий торшер.

Вы можете эвакуатор Щёлково по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Якщо вітальня поєднана з кухнею, рекомендується зробити акцент на обідньому столі, розмістивши на ньому яскравий світильник з незвичайним дизайном. Зона відпочинку також потребує освітленні, яке повинно бути рівномірним. Для цього досить повісити торшер біля дивана.

Якщо у вітальні багатоступінчастий стелю, то все його переходи і декоративні елементи втратять сенс без грамотно продуманого освітлення. Воно створює тіні, надаючи форму об'єктів. У цьому випадку найбільше підійдуть світлодіодні стрічки. Завдяки своїй гнучкості вони можуть бути розміщені в будь-якому потрібному місці.

Похожие страницы: