​Особливості циклювання паркету

Сьогодні застосовується багато різних видів підлогового покриття в житлових і не тільки приміщеннях. Серед них особливе місце займає паркет. Адже він має цілу низку переваг, які в більшій мірі стосуються експлуатаційних характеристик.

Однак яким би хорошим такий стать не був, нічого в цьому світі не вічне. І приходить час, коли потрібно реставрація. Основоположним для цього є циклювання паркету, проведення якої має деякі особливості.

Картины по номерам Вы можете купитьна сайте https://stendprint.com.ua/catalog/kartiny-po-nomeram/ по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

технологічні нюанси

Щоб паркет став як новенький, потрібно провести ряд дій. По-перше, зняти старий шар лаку, який з часом стирається і стоншується. Потім відшліфувати поверхню, щоб та стала знову рівною, а вже потім покрити новим шаром лаку. Сюди входить і процес шпаклівки щілин в паркеті, які часто утворюються в результаті старіння дерева і його розсихання. Все це добре розкриває поняття циклювання. А виробляється вона за допомогою спеціального обладнання - це паркетошліфовочная машина. Головним елементом в ній є наждачний папір різного ступеня абразивності (40, 60, 80, 100, 120).

До особливостей здійснення циклювання варто віднести:

У важкодоступних місцях, а також в кутах використовується цикля або углошліфовочное пристрій.

Перед роботою бажано зняти плінтуса, а також всі шурупи і цвяхи, які можуть зустрітися на шляху паркетошліфовочной машинки і зіпсувати її.

На початку застосовується груба циклювання з наждачним папером №40.

Рекомендується, щоб напрямок ходу обладнання було перпендикулярно укладанні паркету. Тому якщо палубний малюнок, то йдемо по діагоналі кімнати, якщо «ялинка» - паралельно стіні.

Під час роботи в сторону зміщуватися на половину ширини барабана (приблизно 20 см).

Шліфування потрібно виробляти з поступовим зростанням номера наждачного паперу.

В кінці проводиться делікатна шліфування шкурою 100 або 120.

Даний процес краще всього довірити професіоналам. Адже ризик здійснення помилок є на кожному етапі. А щоб виправити їх може знадобитися тільки нова циклювання.

Похожие страницы: