Особливості будівництва будинків з блоків

Особливості будівництва будинків з блоків.

Отже, будівництво будинку з блоків, безсумнівно, має свої нюанси і складності. Якщо при проектуванні вони враховані, то будівництво пройде без особливих труднощів. Розглянемо деякі особливості будівництва будинків з блоків.

В основному складність газобетон - це низька стійкість до перепадів тиску при вертикальному навантаженні. Якщо неправильно облаштувати отвори, мауерлат, балки перекриттів, то в подальшому можуть утворитися тріщини. Важливо перерозподілити навантаження. Для цього облаштовуються пояса і перемички. Наприклад, можна облаштувати монолітний з / б пояс, при цьому армувати можна саму стіну. Тип посилення вибирається на стадії проектування. Також варто враховувати, що при створенні перетяжок і перемичок створюються додаткові "містки холоду". Їх потрібно утеплити, тому що в противному випадку всередині приміщення буде випадати конденсат.

Оригинальные вечерние платья больших размеров купить по самой низкой стоимости на сегодняшний день.


Для блочного будинку будуть потрібні спеціальні системи перекриттів. Сучасні технології дозволяють робити їх на "суху", кріплення здійснюється шляхом пазо-гребеневих з'єднань. Для перекриття найбільш оптимально застосовувати збірно-монолітну конструкцію. Саме вона служить не тільки надійною системою, але і є додатковим теплоізоляційним шаром. Як бетону для заливки використовується цемент марки міцності D200. Основні переваги такого перекриття: рівна поверхня, практично готовий "чорновий" варіант статі, що вимагає тільки фінішної обробки, тепла поверхня, висока міцність і легкість всієї конструкції. Застосування даного перекриття істотно заощадить ваші кошти і час.

Як вже зазначалося вище, газосиликатні блоки добре пропускають пар і воду, тому для штукатурення стін підійде тільки певна марка штукатурки, яка також має підвищені пароізоляційні властивості. Дана умова необхідно, щоб уникнути випадання конденсатной вологи на кордоні блоку і штукатурного шару. У зимовий період випали крапельки води замерзнуть, і облицювальний шар просто відвалиться. З цієї ж причини при зовнішній обробці облаштовується вентиляційний шов (між облицювальним матеріалом і фасад будинок), щоб пар летів повітряний потік.

Дотримання технології зведення призведе до того, що готове житло буде не тільки якісним, надійним, довговічним, але і зручним, а також недорогим.

Похожие страницы: