Основний напрямок діяльності компанії - будівництво басейнів

Компанія «Фаберстрой» заснована в 2007 році. Свою назву вона отримала від латинського слова «Faber» - «високу майстерність», що повністю відповідає якості виконуваних робіт і послуг, що надаються.
«Фаберстрой» - стабільна, сучасна компанія, яка використовує в своїй роботі не тільки накопичений багаторічний досвід, а й самі передові технології, що вигідно відрізняє її від конкурентів.


Основний напрямок діяльності компанії - будівництво плавальних басейнів і аквапарків, а також оптово-роздрібна торгівля обладнанням і комплектуючими, будівельними та оздоблювальними матеріалами. Завдяки сформованим великим і міцним зв'язкам з провідними світовими виробниками і постачальниками такими, як «IML», «Pahlen», «Jacuzzi», «HTH», «Franmer», ми можемо запропонувати нашим клієнтам широкий асортимент високоякісних товарів за найбільш вигідними цінами.


Важливою перевагою компанії «Фаберстрой» є штат висококваліфікованих співробітників, здатних вирішувати будь-які завдання на найвищому рівні. У роботі з корпоративними клієнтами ми прагнемо створити максимально комфортні умови для тривалого і взаємовигідного співробітництва.
Для нас важливий кожен клієнт, і ми готові докласти всі свої знання, досвід і можливості, щоб втілити в життя Ваші найсміливіші ідеї та бажання.

Похожие страницы: