​Оренда і прокат автомобілів без водія

Компанія надає послуги прокату автомобілів без водія та оренда автомобіля львів, як для фізичних осіб, так і для юридичних. Скористатися нашими послугами можуть не тільки громадяни, але і іноземні гості північної столиці.

Автопарк нашої компанії - це автомобілі провідних світових виробників. Автомобілі представлені в різних класах, є широкий вибір марок і моделей. Всі автомобілі нові, регулярно проходять технічне обслуговування і діагностику на авторизованих станціях.

Цілодобова служба технічної підтримки оперативно допоможе у вирішенні технічних питань - це гарантія вашої надійності, безпеки і комфорту!

Переваги оренди без водія:

Мобільність. Ви і ваш бізнес не можуть чекати ні хвилини. Ваші співробітники завжди в русі;

Комфорт. Ви можете використовувати автомобіль звичного вам сегмента або спробувати більш високий клас. Великий вибір наших автомобілів дозволить Вам зробити правильний вибір;

Корпоративна політика. Наша компанія виконає будь-які вимоги до корпоративного парку для ваших співробітників - нові автомобілі, повне страхове покриття і своєчасне технічне обслуговування, на час якого надається підмінний автомобіль.

Похожие страницы: