Оформлення спальні в стилі прованс

Якщо вам до душі проста, але витончена обстановка, що має риси ретро, але надає можливість реалізувати свої творчі ідеї, ви, безумовно, оціните потенціал стилю прованс. Даний напрямок відрізняється справжнім французьким шармом і як не можна краще підходить для декорування інтер'єру спальні.

Зайдя на сайт вы сможете ознакомиться Боди массажем, а так же записаться и сделать своему телу приятно.

Цікавою особливістю стилю прованс вважається комбінація досить простих і навіть трохи грубуватих елементів з витонченими і красивими. Визначити правильне поєднання і співвідношення предметів допоможе хороший смак і приклади вдалих інтер'єрів спальні в цьому стилі. Якщо перейти до конкретики, то стиль прованс допускає і реалізацію такого оформлення, в якому проглядаються сучасні тенденції. В першу чергу - це створення яскравого самобутнього дизайну за допомогою мінімальної кількості елементів.

Особливості декору

Прованс любить світлі відтінки. Не будемо порушувати цю традицію і при обробці стін, віддамо перевагу штукатурці ніжно-блакитного майже білого кольору з муаровим візерунком. Альтернативою штукатурці можуть стати і шпалери без малюнка, але з будь-якої рельєфною текстурою. Абсолютно гладка світла поверхня без будь-якого натяку на візерунок створює «лікарняну» обстановку, що зовсім не характерно для цього стилю. Для обробки стелі вибираємо білу штукатурку. Легка ліпнина або ніжна розпис - прекрасно впишуться в даний варіант оформлення.

При виборі матеріалу для підлоги слід віддати перевагу масивної лакованої дошці або паркету. Доповнить і кілька урізноманітнює декор статі однотонний синій килим з високим ворсом - простий, але створює відчуття затишку. Завершальним штрихом дизайну всієї кімнати стануть легкі однотонні штори з напівпрозорого текстилю.

Килим є одними з центральних деталей інтер'єру багатьох стилів дизайну. За допомогою килима можна змінити або оновити практично будь-який інтер'єр.

Меблі

Біля вікна краще розташувати білу металеве ліжко на невеликих ніжках з ажурними високими спинками. Її витончений, але простий декор відразу ж викликає асоціації з меблями минулого століття: комфортною і красивою.

У стилі прованс величезна увага приділяється текстилю. Зазвичай постільна білизна, покривала і декоративні подушки стають смисловим акцентом, вони майже завжди яскравого кольору і з помітним яскравим малюнком. Але в даному дуже ніжному і повітряному варіанті декору ми свідомо віддаємо перевагу однотонним світлим тканинам. У той же час, щоб не позбавляти кімнату нарядності, покривало і ковдри можуть бути стьобані і зшитими з блискучого шовку або атласу. Те ж саме стосується і подушок. Як відомо, стиль прованс вітає різноманітність меблів навіть в невеликих приміщеннях. Слідуючи цьому правилу, доповнимо кімнату двома тумбочками, комодом, туалетним столиком, шифоньєром і кріслом. Легка різьблення і округлі обриси всіх предметів прекрасно відповідають ідеї легкості. Також як і ліжко, всі предмети пофарбовані в білий колір, але з невеликими фрагментами ніжно-блакитного відтінку. Щоб підкреслити однаковість предметів, з огляду на ажурну спинку ліжка, рекомендується ввести в обстановку ще один предмет з елементами художньої ковки. Найкраще, якщо це буде комод.

Аксесуари

В даному варіанті оформлення аксесуарів зовсім небагато. Дизайнери рекомендують, щоб не порушувати відчуття легкості і невагомості, обмежитися невеликим дзеркалом у різьбленій оправі, старовинним світильником, кількома невеликими скляними вазами, парою фотографій в дусі ретро і більш масивною вазою з квітами або сухоцвітом, які є візитною карткою і неодмінним елементом стилю прованс.

Похожие страницы: