​Облицювання каміна керамічною плиткою

Без всяких сумнівів, камін є витонченим способом прикрасити будь-який інтер'єр, додати йому класичної вишуканості і респектабельної обгрунтованості. Досить часто камін є не тільки центральним оздобленням для кімнати, в якій він розміщений, а й для всього іншого будинку.

Біля каміна можуть збиратися домочадці і їх гості, тут дуже приємно просто посидіти, коли за вікнами дощ або заметіль. Вогонь може розслабити і надихнути на нові звершення.

Дизайн для каміна.

Вы можете купить качественное сырье для табачного производства по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Камін ні в якому разі не повинен ставати чужорідної частиною на тлі всього іншого інтер'єру. Таким чином, інтер'єр класичного стилю з певними елементами розкоші здатний доповнити камін, який створений в стилі природного каменю, а інтер'єр мінімалістічекого типу - камін з лаконічною формою і кольором. Обробка каміну фактурою і кольором може вільно перегукуватися з фактурою і кольором інших частин обстановки, а може бути трохи світліше або темніше ніж вони, але з певним дотриманням загальної палітри кольорів.

Керамічна плитка вважається прекрасним рішенням для процесу личкування каміна. Завдяки різноманітності, яке спостерігається в даний брешемо, у вас є можливість придбати керамічну плитку будь-яких розмірів і кольорів. На плитку може бути нанесений малюнок, вона може прикрашатися ліпниною, багетами, іншими елементами, що мають обсяг. Є глянцева і матова плитка, прямокутна, квадратна, ромбовидна.

За допомогою новітніх комп'ютерних технологій на плитку можна переносити фотографії або картини, які найбільше вам подобаються. Загалом, вибір керамічної плитки в даний час настільки широкий, що вам без особливих труднощів зможуть купити необхідну плитку і за доступною ціною.

Камін, облицьований керамічною плиткою, здатний виглядати викликає розкішно або, навпаки, вишукано просто; може стати класичним або авангардним елементом, надати приміщенню респектабельність або легкість. Також плиткою можна прикрасити і барбекю з цегли у дворі будинку. Все залежить тільки від вашої власної фантазії.

Установка керамічної плитки.

Найкраще застосовувати вогнетривку керамічну плитку для печей, хоча це зовсім не обов'язково - сучасні види плитки дуже стійкі до температурних перепадів, а жар від вогню не такий вже і сильний, якщо порівнювати з тим же самим жаром печі.

Підготуйте поверхню, на яку у вас буде викладатися плитка - цим місцем може бути камінний портал, прікамінний подіум, камінна полиця і простір навколо всього каміна. Приберіть всі залишки старої фарби, інші види забруднень. Зчистите всі нерівності, наприклад, що залишилися після минулого декору шви. Зарівняти поверхню за допомогою спеціальних засобів (хорошим варіантом стане відповідний плитковий клей). При бажанні можна застосовувати спеціальну сітку, яка допоможе посилити зчеплення плитки і поверхні каміна.

Почніть укладати плитку у напрямку знизу вгору. За допомогою схилу або рівня відзначте необхідне вам напрямок - горизонталі, позначити їх варто за допомогою натягнутого шнура. На початку треба укласти цілу плитку, а потім вже відрізану. За допомогою спеціальних куточків підтримуйте рівну відстань між сусідніми плитками, інакше ваш ряд здатний піти в сторону від розміченій вами суворої горизонталі. Виступив при установці плитковий клей треба видаляти відразу, не даючи йому шансів на висихання.

До затирання швів між плитками можна приступати тільки після повного висихання плиткового клею. Почекати цей час рекомедуется для того, щоб уникнути зсуву плитки відносно один одного. Приблизно через 24 години після завершення укладання плитку можна помити, видаливши при цьому всю зайву затірку.

Камін можна використовувати тільки після повного висихання клею: час висихання найчастіше вказано в інструкції. З цієї причини уважно ознайомтеся з нею.

Похожие страницы: