Облаштування загальної дитячої кімнати для хлопчика і дівчинки

Питання, як облаштувати загальну кімнату для дівчинки і хлопчика, дуже цікавий і, на перший погляд, непростий. Необхідно врахувати інтереси обох мешканців в одному просторі. А інтереси хлопчика і дівчинки, швидше за все, будуть різними.

За найкращою ціною рекуператор купить в украине ви можете на сайті компанії.

Якщо ви плануєте зробити спільну дитячу для хлопчика і дівчинки, то краще вибрати кімнату велику або середню по метражу. Таким чином, можна буде розділити приміщення на дві зони, де кожна дитина буде розвиватися в своєму світі.

Тільки на перший погляд облаштування кімнати здається непростим питанням. Якщо знати кілька нескладних правил і принципів, кожен впорається з цим завданням.

Створити затишний простір в одній дитячій кімнаті для дітей від 0 до 4 років простіше, ніж для дітей постарше і підлітків. Кольори стін, підлоги і стелі можна зробити нейтральними, наприклад бежеві, білі, світло-салатові. Не захаращуйте кімнату меблями.

Найнеобхідніше з меблів в кімнаті в такому віці - дитячі ліжечка, комоди, софа або крісло, де мама зможе погодувати своїх малюків. У міру зростання дітей можна доповнити кімнату столом і стільцями для творчості, поставивши їх у вікна, і стелажем для іграшок! Щоб малюкам було комфортно повзати і грати на підлозі, постеліть килим. Головне, щоб дитяча була світлою і теплою. А матеріали і меблі повинні бути екологічно чистими і безпечними.

Коли дітям виповниться 3-5 років, можна почати думати про поділ кімнати на дві зони! Тим самим, у кожного з дітей буде свій особистий простір для самовираження і розвитку. Нехай у дівчинки і хлопчика буде своя окрема ліжко, окреме робоче місце і місце для зберігання речей. Ігрову зону можна зробити загальною.

Ділять зони зазвичай за допомогою стелажів, ширм, завіс. Оригінальний варіант поділу кімнати на дві - за допомогою контрасту в кольорі стін, типу шпалер, меблів та аксесуарів. Наприклад в одній половині можна зробити кімнату принцеси, а в іншій - кімнату гонщика. Якщо вам не підходить варіант в контрасті меблів двох половин, то спробуйте вибрати для дітей однакову меблі і симетричне розташування відносно один одного. Тоді поділом послужить колірна гама стін і аксесуарів. Території можна навіть позначити, повісивши таблички з іменами на стіну.

Також, в невеликій кімнаті не виключений варіант розташування двох'ярусної ліжка замість двох. Але краще це робити, коли діти ладнають між собою і у них є спільні інтереси. З цієї ж причини робочі місця дітей можна поставити поруч один з одним. Вони будуть робити разом уроки і допомагати один одному в навчанні.

Цих же правил і принципів дотримуйтеся при облаштуванні кімнати підлітків. І найголовніше не забувайте про переваги і користь ваших дітей.

Похожие страницы: