​Інженерні мережі при будівництві приватного будинку

Інженерні мережі

При придбанні будівельної ділянки слід повністю упевнитися в наявності доступу до різних інженерних мереж перед будівництвом або під час нього, наприклад: до газопостачання, телефонізації, електрифікації, каналізації та водопостачання.

Прочитайте веселый анекдот про тещу и посмейтесь от души.

У приватному будинку можна зробити, як активну, так і пасивну вентиляцію. У момент користування пасивної вентиляцією повітря циркулює без застосування примусової сили (вентиляторів та іншого аналогічного устаткування). Для неї знадобляться прямокутні повітроводи. У свою чергу активна вентиляція, це коли повітря направляється за допомогою спеціального обладнання. Також існують і змішані види вентиляції, які можуть поєднувати в собі два вищевказаних виду.

Якщо доступ до цих інженерних мереж буде відсутній, замовнику будови, належить прокладати комунікації самостійно, що сильно вплине на збільшення фінансових витрат. Оптимальним виходом з даної ситуації стане придбання ділянки з вже наявними інженерними мережами. Без електроенергії на будівельній ділянці, зведення будинку стане практично неможливим. Газифікація будинку є дорогим і тривалим процесом, більш того слід узгодити проект автономної теплогенераторної в певних інстанціях і слід отримати дозвіл на підключення і пуск газу.

Вибір котла повинен проводитися з урахуванням необхідної кількості тепла для обігріву будівлі. При цьому враховується навантаження на систему гарячої води в будинку і конструкцію сталевих радіаторів. Проектування і будівництво індивідуальної теплогенераторної проводиться відповідно до законодавчих нормативів.

Якщо на ділянці немає газифікації, а прокладати її накладно, то шукають альтернативні джерела тепла. Це цілком може бути електроенергія, тверде або рідке паливо. В даний час ціна на електроенергію досить висока, з цієї причини даний вид опалення застосовується тільки як альтернатива. Слід зауважити, що в значній мірі витрати на опалення може скоротити якісна теплоізоляція.

Якщо будівництво будинку проходить не в межах міста, то зведення таких інженерних мереж, як водопровід і каналізація буде необхідно встановлювати автономно. У заміському будові водопостачання відбувається, в основному, з свердловин або колодязів. Для визначення її глибини слід залучати фахівців геологів, які проведуть необхідні геологічні вишукування.

Для очищення стічних вод виконується спеціальний септик, який буде служити для біологічного очищення і фільтрування стічних очищених труб.

Похожие страницы: