Найрізноманітніші види проектів цегельних будинківВ каталозі готових проектів ви можете знайти будинки різного розмір. У нас представлені різні розміри, починаючи від невеликих будинків і закінчуючи будинками-гігантами, які сміливо можна назвати замками. Кожен будинок розроблений під певний стиль, знайдіть свій. Ми сподіваємося, що представлений асортиментний ряд проектів будинків з цегли, дозволить вам зробити швидкий вибір майбутнього будинку. Всі представлені проекти розроблені відповідно до європейських стандартів і російськими СНИП.

Проекти будинків з цегли мають ряд переваг:

1) Міцність поєднується з привабливістю;
2) Морозостійкість і вогнетривкість цегли;
3) Теплова і звукова ізоляція будинку;
4) Стійкість до атмосферних і іншим впливам;
5) Теплоємність будівельного матеріалу;
6) Можна вибрати будь-форму і колір;
7) Втілюються будь-які ваші архітектурні побажання.

Услуги профессиональных грузчиков Вы можете заказать на сайте http://artal-gruzchik.com.ua по самой приемлемой стоимости на сегодняшний день.


Цегла має властивість вбирати вологу, тому в неопалюваному приміщенні може бути сиро і незатишно. Якщо будинок регулярно протоплювати, то ця проблема не виникне. Недоліком цегляного будинку є і його осідання, яка відбувається протягом першого року після будівлі. У цей період будинок повинен просто стояти. Тільки через рік можна оштукатуривать стіни. Якщо це зробити відразу, то підготовлена поверхню просто потріскається. Роботу доведеться переробляти. Це єдині недоліки цегли як будівельного матеріалу, в іншому його можна тільки "хвалити". З роками цегляна будівля не втрачає споживчих властивостей і своєї естетичності, оцінити їх зможуть багато поколінь.

Похожие страницы: