​Нанесення штукатурки

Штукатурну суміш для ремонту штукатурки потрібно використовувати ідентичну за властивостями старого шару. Якщо була гіпсова суміш, значить і ремонтувати потрібно - гіпсової. Інакше в місці з'єднання різних матеріалів неминуче з'являться нові тріщини! Цей етап нічим не відрізняється від звичайного нанесення штукатурки, можна використовувати шпатель або правила, якщо масштаб відновлювальних робіт великий.

У нас Вы можете приобрести такие виды декора как: панно, декор для арок и многое другое по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Вирівнювання поверхні. Головне завдання на цьому етапі - це зрівняти старий шар з новим. Зробити це легко, досить взяти довгий шпатель або штукатурне правило і, спираючись на стару штукатурку, стягнути, зрівняти новий шар, щоб вийшла єдина площину. Тобто, стара штукатурка буде виступати в ролі маяків. Головне постаратися зробити так, щоб в місці примикання нової штукатурки до старої, не було нерівностей і перепадів. Головне постаратися зробити так, щоб в місці примикання нової штукатурки до старої, не було нерівностей і перепадів.

Висихання. Перед фінішною обробкою вся поверхня повинна повністю висохнути (придбати білий колір). Зазвичай це займає від 3 до 14 днів і залежить від товщини штукатурного шару і вологості приміщення. Потім можна приступати до шпаклювання, обклеювання шпалер і т.д.

мікротріщини

Дуже часто на поверхні штукатурки проступають мікротріщини, які пройшли не наскрізь всього штукатурного шару, а тільки пошкодили верхній шар 1-2 мм, при цьому штукатурка щільно тримається на підставі. Це може статися через швидке пересихання верхнього шару штукатурки при використанні для просушки теплових гармат або подібного нагрівального обладнання. Щоб приховати мікротріщини досить прошпаклевать поверхню шпаклівкою з використанням малярської сітки, що має ячью 2х2 мм. Якщо в подальшому передбачається забарвлення поверхні, то краще замість шпаклювання під сітку, обклеїти гладкі бамбукові шпалери, прошпаклевать стики і пофарбувати.

Похожие страницы: