НА ЩО ПОТРІБНО ЗВЕРТАТИ УВАГУ ПРИ ВИБОРІ КОТЛА?

Твердопаливні котли є практично єдиним реальним вирішенням для опалення не газифікованих будинків. В якості палива для даного типу котлів використовується деревне і кам'яне вугілля, дрова, відходи деревообробного виробництва, в тому числі спеціальним чином підготовлені - брикети та гранули (пелети).

На сайті компанії TEHNI-X представлений широкий вибір котлів. Ціна на твердопаливний котел доступна для всіх клієнтів.

Котли прямого горіння мають в своїй конструкції одну топку, від якої і відбувається нагрів теплоносія. Такі котли дешевше за рахунок простоти конструкції, проте, не дозволяють здійснювати повне спалювання палива. Значна частина палива (а значить - грошей) в таких котлах вилітає в трубу в самому буквальному сенсі. Крім того, частина недогоревшей палива не вилітає в трубу, а залишається в котлі у вигляді сажі, через що такі котли потребують періодичного чищення.

Котли двоетапного горіння (піролізні, газогенераторні котли) в значній мірі позбавлені цього недоліку. Крім первинної камери (камери розпалювання) такі котли мають вторинну камеру або камеру допалювання. У первинній камері здійснюється тління палива при малому доступі кисню (піроліз). Внаслідок піролізу паливо розкладається з виділенням горючих газів, які і надходять в камеру допалювання.

У камері допалювання відбувається змішування розігрітого газу з повітрям (може здійснюватися примусове нагнітання повітря вентилятором на електричному приводі). Від контакту з містяться в повітрі киснем піролізні гази спалахують і інтенсивно горять з виділенням великої кількості тепла.

Недоліком твердопаливних котлів завжди була складність автоматизації процесу регулювання горіння. Але в останні роки, завдяки використанню спеціально підготовленого твердого палива (брикети, пелети і т.д.) цю проблему можна вважати вирішеною. Використання стандартизованого палива дозволяє автоматизувати не тільки регулювання процесу горіння, але і завантаження палива в камеру згоряння.

Похожие страницы: