​Мощення тераси - просто про складне

Терасну плитку зазвичай укладають традиційним способом -на шар щебеню або розчинної ложе. Однак на маленькій мансардного терасі підлогу з бетонної плитки встановлений сучасним і технологічним методом -на регульованих опорах.

В якості підлогового покриття для зовнішніх терас найчастіше використовується плитка з натурального каменю, бетону або кераміки. Велика розмаїтість її розмірів і кольорів дозволяє успішно вирішувати завдання оформлення в будь-якому архітектурному стилі.

Срочная доставка горячих обедовзаказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

середземноморський стиль

Для мансардного тераси реконструйованого заміського будинку вибрали кольору в середземноморському стилі, вдало гармоніюють з мальовничим природним оточенням. На підлозі розмістили рослини в діжках: вийшов маленький оазис живої зелені, ще більше підкреслює середземноморські мотиви оформлення затишного куточка відпочинку. Широка засклені двері суміжного житлового приміщення візуально об'єднує з ним терасу.

Лицьова поверхня плитки з декоративного бетону своїй пористій ноздреватой структурою нагадує натуральний камінь травертин, при цьому внутрішня сторона елементів викладена губчастої гумою. Сіро - білий з легкими акварельними відтінками жовтого і бежевого колір плитки відповідає забарвленню природного прототипу.

Квадратні елементи розмірами 40 х 40 х 3,8 см утворюють чіткий графічний малюнок укладання і виглядають дуже пропорційно на невеликий, але теж квадратної терасі площею 2,5 х 2,5 м. У загальну концепцію прекрасно впишуться квадратні труби, сортамент яких можна підібрати індивідуально в залежності від цілей і способів їх використання. Вони не тільки зручні в зберіганні та перевезенні, але і виглядати на будь-якій ділянці будуть дуже оригінально.

мінуси старого

При виборі оптимального способу обробки підлоги, щоб уникнути надмірного навантаження на дерев'яні перекриття, вирішили відмовитися від традиційних методів укладання плитки -на розчинної ложе або щебеневу основу. На відкритій терасі під покриттям підлоги може застоюватися дощова або тала вода, що загрожує поступової псуванням розташованих нижче будівельних конструкцій, включаючи орієнтовано - стружкові і поліуретанові плити. У зимовий час застояна в підставі вода замерзає і, розширюючись, механічно здатна зашкодити як основу підлоги, так і саме плиткове покриття.

переваги нового

Ось чому вирішили віддати перевагу технологічною монтажної системі установки плиток на регульованих опорах, яка не вимагає великої висоти і не збільшує навантаження на перекриття. При цьому дощова і тала вода вільно стікає у відкриті зазори між плитками на гідроізолірующій бітумний шар і відводиться назовні через водостічний злив, виконаний з листової оцинкованої сталі. По периметру даху зроблені широкі сталеві відливи, відводять воду, що стікає по покрівлі.

Простір під плитками утворює вентильований повітряний прошарок, яка сприяє видаленню зайвої вологи, яка випадає у вигляді конденсату від роси чи туману, і служить місцем прокладки кабельних або трубних комунікацій. Для огляду і ремонту комунікацій, а також при заміні плит в разі їх пошкодження можна без особливих зусиль витягти із загального покриття окремий елемент і так само просто поставити назад.

Похожие страницы: