Модульні сходи зі скла та дерева: модно та довговічно

На сьогоднішній день сходи в котеджі або в багатоповерхової квартирі, стала не тільки предметом, яким користуються для підняття на інший поверх, а й важливою деталлю інтер'єру. У сходах важлива не тільки її міцність і комфортність, але і як вона виглядає. Внутрішні деталі сходів, найчастіше здійснюють практичну функцію, зовнішні елементи є доповненням в інтер'єрі. Сьогодні ринок пропонує сходи на будь-який смак з різних матеріалів. З металу, скла, дерева, але більше воліють клієнти сходи, які поєднують в собі кілька видів матеріалу. Вибрати сходи на сайті amaister.com.ua Ви зможете разом фахівцями, які врахують всі ваші вимоги і побажання.


Всі сходи повинні нести в собі три головні функції - це надійність, безпеку і комфорт. Сучасна сходи виготовляється з якісного металу, з архітектурного скла, який безпечний при експлуатації й міцних сортів дерева. Найчастіше ці матеріали між собою комбінують. Окремо всі ці матеріали мають свої переваги і якості і їх використовують для різних деталей в конструкції сходів.
Сходи робиться з металу або для любителів класики з дерева, поручні зробити з кованих деталей і наповнити їх розпеченим склом. Зі світлопрозорого скла зробити ступені, а огородження з затемненого розжареного триплексу.


Фахівці компанії, допоможуть Вам створити такий проект сходів, який буде поєднуватися з інтер'єром вашого будинку і зробить ще більш зручним і затишним.

Похожие страницы: