Матеріали для виготовлення міжкімнатних порогів

Перед тим як братися до роботи по установці конструкції, необхідно визначитися з вибором матеріалу, з якого будуть виконані поріжки. Вибір надається величезний.

Купити алюмінієві пороги для підлоги можна на цьому сайті за найкращою ціною.

Металеві міжкімнатні пороги. Метал є самим часто використовуваним матеріалом для виготовлення міжкімнатних порогів. Вони можуть бути латунними, алюмінієвими, сталевими, бронзовими і навіть з нержавіючої сталі. У кожного матеріалу є свої відмінні риси, але всі вони можуть використовуватися і на вулиці, так як володіють стійкістю до атмосферних впливів. Ці метали важко окислюються, а, значить, не будуть іржавіти, і руйнуватися під ногами.

Сталь. Пороги з цього матеріалу досить міцні і стійкі до будь-яких видів механічної дії, у продажу зустрічаються пофарбовані або анодовані елементи.

Нержавіюча сталь. Вироби рідко застосовуються для установки на поверхню підлоги, частіше використовуються для обробки стін і меблів, оскільки мають сріблястий колір і глянсове або матове покриття.

Бронза. Це дорогий матеріал, поріжки з якого виготовляються тільки за індивідуальними замовленнями, у вільному продажу їх немає. З алюмінію виготовляються пороги «під бронзу», вони доступні для кожного.

Латунь. З цього дорогого і досить цінного матеріалу виробляються міцні пороги золотистого кольору.

Алюміній. З сплаву різних металів, в якому переважає алюміній, виготовляються надійні і легкі вироби. Вони володіють безмежним терміном експлуатації та доступною ціною.

Для додання кольору металевим порогам їх зазвичай покривають фарбою, ламінують або анодируют. Профіль зі сталі та алюмінію покривають однотонною фарбою або роблять імітацію дерева. Крім того, алюмінієвий профіль ламінують, тобто покривають міцною плівкою, яка копіює зовнішній вигляд каменю, дерева та інших природних матеріалів. Анодовані пороги бувають трьох кольорів: срібні, золоті та бронзові. Процедура фарбування проводиться шляхом пропускання струму через воду, в якій розведені частинки барвника і знаходиться сам виріб.

Дерев'яні міжкімнатні пороги. Це найпоширеніший варіант. Рекомендується використовувати дуб. Так як це найміцніша і зносостійка порода деревини. Дубові пороги підходять для будь-якого підлогового покриття, але досить дорогі, вимагають систематичного догляду у вигляді фарбування або покриття лаком і недовговічні.

Пластикові міжкімнатні пороги. Вироби із пластику - це середній варіант по довговічності між металевими і дерев'яними, в них приваблює акуратний зовнішній вигляд, різноманіття кольорів і доступна вартість. Але з часом вони вимагають заміни, так як можуть лопнути в результаті інтенсивного механічного впливу.

Міжкімнатні пороги з ламінату. Найчастіше вони застосовуються в поєднанні з подібним матеріалом, що покриває поверхню підлоги. Він здатний поступово деформуватися в умовах підвищеної вологості.

Бетонні міжкімнатні пороги. Цей безусадковий матеріал застосовують для виготовлення порога при виході на балкон або з дому. У бетон додаються різні речовини, які роблять його пластичним і міцним.

Похожие страницы: