​Мансарда - світлий подарунок вашому будинку

Вам дуже пощастило, якщо у вашому заміському будинку під дахом розташовується незвичайне і красиве простір - мансарда. Додаткові метри площі можна перетворити в спальню, спортзал, світлу дитячу або бібліотеку. Підійшовши до облаштування мансардних приміщень практично і добре продумавши їх функціональну сторону, ви отримаєте чудові додаткові кімнати. Слід зазначити, що приміщення під дахом грають важливу роль в підтримці комфортного мікроклімату всього будинку цілий рік.

Щоб і в спеку і в холоду температура підтримувалася на оптимальному рівні, важливо якісно утеплити мансарду. Проектування, вибір і подальша установка мансардних вікон - найбільш важливі моменти при облаштуванні додаткових приміщень під дахом. Прийнявши правильне рішення, ви радикально перетворіть тісний темний горище. Завдяки додатковому сонячного світла простір з похилими стінами стане набагато світліше, відпаде необхідність в штучному освітленні коридорів і сходів днем.

Які ж основні відмінності звичних вертикальних вікон від мансардних?

Оригинальные футболки-раскраски Вы можете заказать на сайте https://mfest.com.ua/product-category/tableware/tshirt_raskraski/ по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

 • Мансардні пропускають на третину більше світла, ніж звичайні вікна.
 • В основній своїй масі конструкція мансардних вікон така, що вони відкриваються по горизонталі від нижнього краю до верхнього.
 • Через більш жорстких зовнішніх умов (постійний вплив вітру, дощу, граду і снігу) мансардні вікна мають зовсім іншу структуру, ніж стандартні.
 • При установці використовують технологію із застосуванням окладу (конструкція з жолобів, що відводить воду) і спеціальних тепло- і гідроізоляційних матеріалів.
 • Для скорочення навантаження, що надається на поворотні механізми при відкриванні, ставлять однокамерний склопакет. Його конструкція морозостійка, завдяки дотриманню при виробництві технології «теплий периметр».
 • Наявність у мансардних вікон стандартної розмірної лінійки, а не виготовлення за індивідуальними розмірами - основна їхня відмінність від звичайних вікон.
 • Зовнішнє скло роблять загартованим, а внутрішнє - із застосуванням технології «триплекс», що дозволяє убезпечити себе від осипання осколків при його пошкодженні. Технологія виробництва загартованого скла дозволяє зробити його відразу матовим або тонованим.
 • Слід розробити чіткий план розміщення мансардних вікон на етапі будівництва будинку. Це заощадить вам час і гроші. Тому що врізка вікна в готову дах досить витратне заняття. Належна увага приділяється укосів і розміщення джерел тепла.

  Добре продумуючи і контролюючи процес і якість виконання робіт на кожному етапі, ви зможете облаштувати в вашому домі по-справжньому затишну, світлу і теплу мансарду.

  Похожие страницы: