Магніти на холодильник з полистоуна і http://ukrsich.kiev.ua/magnity

У кожному куточку світу знайдуться дивовижні пам'ятки, які приваблюють туристів з інших міст і країн, будь це краси природи або історичні пам'ятники, створені людиною. Протягом століть далекі країни манили мандрівників своїми загадками.

Большой выбор магнитов на сайте http://ukrsich.kiev.ua/magnity, цены вас приятно удивят.

Можливо, ви вже живете в одному з таких чудових місць і плануєте відвідати деякі з всесвітньо відомих пам'яток в найближчому майбутньому. Можливо, ви досвідчений мандрівник, і за вашими плечима безліч цікавих маршрутів і екзотичних країн. Як би там не було, безумовно, мініатюрна барвиста скульптура у вигляді магніту на холодильник із зображенням ваших улюблених містечок на земній кулі, порадує вас і огорне приємними спогадами.

Просто додайте один або кілька барвистих високоякісних об'ємних магнітів на холодильник в вашу колекцію.

Наш інтернет магазин пропонує широкий асортимент сувенірних об'ємних магнітів на холодильник, що представляють численні туристичні напрямки з усіх куточків планети. Серед сотень видів магнітів з полистоуна з різних країн ви неодмінно знайдете той, який уособлює ваше улюблене місце.

Однак, якщо місто чи окрема пам'ятка, які вас цікавлять, поки не представлені в нашій колекції, будемо вдячні, якщо ви напишете нам про це. Ваші листи допоможуть нам розширювати асортимент в тих напрямках, які особливо цікаві нашим клієнтам.

Об'ємні туристичні магніти на холодильник - відмінний сувенір і подарунок з подорожі

Традиція привозити сувеніри з подорожей для друзів і сім'ї, які залишаються вдома, поки ви колесити по світу, йде корінням глибоко в минуле. Часто туристи прагнуть купити не тільки подарунки для близьких і колег, а й для самих себе на пам'ять про прекрасні миті відпустки. Зазвичай в популярних туристичних місцях повно торговців сувенірами, і важко втриматися від чергової покупки. В результаті, на жаль, нерідкі випадки, коли турист стикається з проблемою розміщення численних покупок в багажі і іноді змушений користуватися службою доставки, якщо покупок особливо багато.

Наші магніти з полистоуна - паличка-виручалочка для тих практичних туристів, які у відпустці за краще відпочивати, а не витрачати час у пошуках сувенірів і по

дарунків. Дійсно, ви можете без поспіху вибрати, зручно і недорого замовити будь-яку кількість сувенірів в нашому магазині, і протягом декількох днів вони будуть доставлені. Подумайте про те, що ви можете розмістити замовлення як після, так і до відпустки! Це легко можна зробити на сайті або зателефонувавши по телефону.

Тепер ви можете не турбуватися про те, щоб не забути привезти подарунки численним родичам або знайомим, які з нетерпінням чекають ваших історій і сувенірів, вам не доведеться ламати голову, упаковуючи тендітні речі в багаж, і ви гарантовано уникнете зволікань на митниці.

Все, що вам потрібно для замовлення сувенірів в нашому магазині, - це доступ в інтернет.

Колекційні об'ємні магніти на холодильник з полистоуна: що це таке і як вони зроблені?

Магніти на холодильник з полистоуна - найпопулярніший товар в нашому інтернет магазині. Вони являють собою тривимірні скульптури зі штучного каменю, до яких приклеєний потужний магніт. Скульптури зображують найбільш популярні пам'ятки з різних міст і країн, карти і прапори різних країн.

Процес виробництва об'ємних магнітів містить в собі багато ручної праці. Починається все з роботи художника, який, надихнувшись тій чи іншій пам'яткою, створює мініатюрний скульптурний образ. Ця скульптура з ювелірного воску або м'якої глини використовується для того, щоб виготовити латексну або силіконову форму для подальшого лиття полистоуна або полікерамічні матеріалу.

Ці штучні матеріали являють собою суміш рідкої епоксидної термореактивної смоли з синтетичним полімером, який отверждает смолу, і вона приймає форму, зроблену раніше в силіконі. Найпростіший спосіб лиття - це лиття самопливом, коли рідку суміш смоли з полімером заливають в силіконову форму, і все рельєфи вільно заповнюються густою рідиною просто під впливом сили тяжіння. Певну проблему представляють повітряні бульбашки. Щоб позбутися від них, використовують вибростол або центріуфугу, де форма піддається дії відцентрової сили, або вакуумну камеру, де повітря видавлюється під дією вакууму.

Коли суміш затвердіє, її шліфують і художник вручну з використанням аерографа, тонких кистей або лессировок забарвлює скульптуру в різні кольори.

Фінальна стадія - це покриття вироби лаком. Лак може бути матовим або блискучим. Лакове покриття надає виробу закінчений вигляд і забезпечує міцність і довговічність, захищає барвистий шар від відколів.

Останній крок у створенні колекційних магнітів з полистоуна - це кріплення магніту на зворотному боці вироби.

Подібна технологія використовується у виробництві інших видів сувенірів, наприклад, статуеток, тарілок, а також для виробництва іграшок, макетів, наприклад, транспорту, а також в моделюванні.

Нинішній розвиток технологій вже зараз дозволяє на першому етапі замінювати ручна праця художника на створення художньої 3Д моделі за допомогою спеціальних комп'ютерних програм. Створена модель друкується на 3Д принтері і використовується як еталон для створення силіконової форми.

На відміну від акрилових і вінілових магнітів з їх строгими типорозмірами, об'ємні магніти з полистоуна можуть бути яких завгодно розмірів - все залежить виключно від фантазії художника.

Магніти з полистоуна досить міцні. З великою ймовірністю такий магніт НЕ розіб'ється, якщо ви випадково упустите його. Яскраві барвисті скульптури відмінно виглядають на тлі однотонного холодильника. Зрозуміло, ви можете розміщувати вашу колекцію на будь-яких плоских металевих поверхнях.

Похожие страницы: