Мінімалізм по-чоловічому - оформлення вітальні

Мінімалістичний, трохи еклектичний стиль інтер'єру відображає характер власника - людини, у якого пристрасть - це музика і спорт. Застосована колірна гамма в відтінках сірого і білого, являє собою фон, що підкреслює використовувані в дизайні вітальні кольорові акценти: бірюзовий, крісло і подушки.

Профессиональный дизайн интерьера Днепр по отличной цене.

Безперечною перевагою цієї 65-метрової квартири є вікна, що відкривають вид на панораму міста. Елементи світлого дерева надають інтер'єру затишок, а важкі, темні штори підкреслюють чоловічий характер квартири.

Поєднана з вітальнею невелика кухня була спроектована так, щоб вона могла виконувати якомога більше функцій. Щоб забезпечити зручність використання високому власнику, використовується спеціальної висоти стільниці: 100 см. На кухонному острові розташовуються три стільці, табуретки, а також невелика полку для вина.

У всій квартирі використано модне індустріальне освітлення у вигляді ламп розжарювання розтягнутих на білих шнурах, і вільної ефектною лампи.

Дизайнер запропонувала образи в сильних, темних тонах, добре гармонують з усім інтер'єром. Цікавим прийомом є використання білих міжкімнатних дверей зі стіною. Таким чином, наголошується мінімалістський стиль квартири, а двері не спотворює простір, що дозволяє зосередитися на індивідуальних акцентах інтер'єру.

Похожие страницы: