Ліпний декор и монтаж гипсовой лепнины

Ліпному декору з гіпсу підвладне дуже багато. Їм можна декорувати наприклад, камінні портали і полки, можна прикрасити двері, меблі, стени.Прідав цим елементам невовторімое стилістична єдність і спокій.

Надежный и профессиональный монтаж гипсовой лепнины осуществляют мастера нашей компании.

Одна з найбільш цікавих і чудових здібностей ліпного декору - це можливість приховати за своєю красивою вишуканою зовнішністю непривабливі речі. Стояки, відводи труб, і інші, що прибрати неможливо. Ліпному декору навіть підвладне візуально вирівняти неправильну форму кімнати. Вам потрібно тільки розташувати ліпні елементи асиметрично, щоб увага була відвернута від похибок архітектури.

Гіпсові карнизи, молдинги, вирішать питання з удаваним тиском ділянок кімнати, вони можуть прикрасити стіни або дзеркала. Якщо ви підберете до молдингу стельову розетку відповідної форми і соотвествующего діаметра, для обрамлення люстри і позначення центру композиції, можна цими досить нехитрими засобами надати полотка закінченого вигляду виконаний в єдиному стилі.


Гіпсові карнизи, як елементи ліпного декору просто незамінні для установки прихованого освітлення. Це усіма визнаний факт !!! Також при правильному використанні ліпного декору можна створити неповторний ефект »повітряного стелі» або прагне вгору купола.Свет грає найважливішу роль в облаштуванні вашого домашнього затишку. Пам'ятайте про це пожалуйста.Бра, торшери, світильники, люстри. Все це буде відмінно поєднуватися з ліпним декором.К наприклад, щоб побачити наочно є люстри інтернет магазин.

Ви можете підкреслити гідність скульптури, старовинної вази, за допомогою ліпного п'єдесталу. Оригінальною знахідкою буде уставновіть на такий п'єдестал акваріум або просто покласти старі вінілові диски.

А якщо додати ще величні колони з гіпсу, то можна созадть унікальний античний куточок в сучасній вітальні або кімнаті.

Ще одна дивовижна особливість ліпного декору це величезний колірної вибор. Под мармур, бронзу, з ефектом позолоти, легкої патини. Такі цікаві ходи просто не можуть не привернути людей, які шукають матеріали для втілення своєї мрії.

Источник статьи: http://www.lepka.in.ua

Похожие страницы: