Лінолеум для будь-якого приміщення

Лінолеум - це популярний оздоблювальний матеріал в Україні, який використовується для покриття підлог. Даний матеріал виконаний на полімерній основі, а в продажу представлений в рулонах. Відрізняється міцністю, еластичністю, щоб витримувати жири, кислоти і води. Він дуже актуальне в місцях, де люди багато пересуваються і де часто потрібно волога чистка. Якщо лінолеум має хорошу основу, і склеєний належним чином, тоді термін експлуатації його досить тривалий.

Для вашего дома линолеум Tarkett будет самым лучшим выбором.

Головна перевага даного підлогового покриття полягає в його універсальності - його можна розмістити практично у всіх кімнатах, на кухні, в їдальні, в тренажерному залі, в офісі і вестибюлі. Він надовго збереже свій презентабельний зовнішній вигляд.

Лінолеум дуже простий в чищенні, його можна мити водою з милом і миючим засобом, що не переживаючи про його первісному зовнішньому вигляді. Більш того, цей матеріал має стійкість до стирання, не деформується, і прослужить користувачам з честю протягом тривалого часу, навіть при важких навантаженнях.

Товщина лінолеуму складає чотири міліметри, що дозволяє укласти його навіть на шорсткуватих поверхнях, надаючи йому прекрасні теплоізоляційні характеристики в своїй недоторканності до вологим середах.

Недоліком матеріалу є досить трудомісткий процес його укладання, і тому це краще довірити фахівцям. Перебуваючи в зоні впливу сонячного світла, він може сильно вигоріти.

Лінолеум, крім того, поглинає різні хімікати, жир, пил, залишає сліди меблів, каблуків і, незважаючи на його гарний зовнішній вигляд, не набагато поступається ламінату. Але не в ціні. В даний час ціни на лінолеум в Україні цілком доступні для багатьох споживачів.

Даний матеріал для підлоги можна приклеїти або просто відрегулювати за допомогою попередньої підгонки до кутів приміщення. У разі покупки досить незвичайних нестандартних розмірів лінолеуму, треба негайно об'єднати їх відповідно до малюнком орнаменту, трохи залишити надлишок, а також вирізати матеріал, розрізати лінолеум уздовж кутових складок, щоб він не стирчав.

Похожие страницы: