Карамель, або назад до теплих коричневих тонів

Солодка або солона - карамель завжди знайде своїх прихильників, особливо серед гурманів. А як щодо цього соковитого кольору в інтер'єрі?

для тех кто нуждается в срочных деньгах, украина кредит онлайн на выгодных условиях.

Дуже теплий відтінок коричневого, іноді навіть червонуватого, все частіше з'являється в проектах світових архітекторів і, таким чином, завойовує серця всіх любителів стильних квартир. Причина? Він прекрасно вписується в тенденцію прикрашати затишні апартаменти. Крім того, коричневий дуже добре впишеться в еко-будинку і позачасові скандинавські аранжування, а також підійде стилю лофт.

Крім того, це цікавий перерву від всюдисущого сірого кольору, а так само він прекрасно поєднується з різними, однаково модними кольорами. Ми представляємо красиві натхнення з карамеллю в головній ролі. Ласкаво просимо !

Карамель - колір, зарезервований лише для кондитерських виробів?

Хоча, ймовірно, більшість карамелі пов'язано з класичними інтер'єрами, сучасні аранжування показують, що карамель не відповідає шкіряним кутах в вітальні класичного стилю. Хоча ми не будемо зневажати таке рівняння. Наприклад, цей дизайн студії в чоловічому стилі за архітектурним офісного форматування.

Композиція з карамеллю в головній ролі - перевірений рецепт

Проте, меблі для відпочинку, одягнена в цей смачний колір, також знайде себе в інших стилях. В результаті ми можемо отримати справді унікальну і невелику аранжування. Як я вже згадувала на самому початку, він прекрасно поєднується зі скандинавською та індустріальної естетикою. Крім того, нас може спокусити бурхливий відпочинок в мінімалістському інтер'єрі, а також в сучасному стилі.

Іншою перевагою використання цього кольору є те, що він прекрасно поєднується з іншими відтінками. Найбільш часто зустрічається в інтер'єрах карамель на стороні сірого кольору.

Цікавою і менш очевидною зв'язком є поєднання надзвичайно модних відтінків хакі. Звичайно - її світлість карамель, теж любить білий з теплим тоном. Сміливе, але дуже ефективне поєднання являє собою комбінацію карамелі і рожевої пастелі.

Ще одна цікава пропозиція, що використовує цей колір, - кераміка в кольорі карамель. Цей матеріал, як ніхто інший, прекрасно виконує свої завдання в приміщеннях, таких як вітальня, кухня або ванна кімната.

Похожие страницы: