Кімнати в яких можна і потрібно використовувати штучні рослини

Розбираємося в матеріалах, завдяки яким штучні квіти не відрізнити від справжніх і озеленюємо кімнати, що не підходять для живих рослин.

Купить искусственные цветы на сайтеhttps://www.cvetok-optom.com.ua/ вы можете оптом по выгодной цене.

У ванній

У більшості сучасних квартир у ванній кімнаті немає вікна, що робить її непридатною для живих рослин. Навіть якщо вікно є, не кожна рослина витримає підвищену вологість, і не кожному сподобається запах вологої землі у ванній кімнаті.

При цьому, через маленькій площі ванну складно декорувати. Штучне рослина дозволить її оживити, зробити більш затишною. Вибирайте рослина так, щоб його було легко чистити від слідів бризок.

У вбиральні

Гардеробна кімната теж, як правило, позбавлена денного світла. Штучне деревце або великий кущ виглядатимуть тут цікаво і зроблять гардеробну елегантніше. Підберіть кашпо під колір килима або меблів , щоб інтер'єр виглядав закінченим.

У передпокої

Відмінне місце для штучного квітки - комод в передпокої . Доповнити композицію можна статуетками, фотографіями або сувенірами з подорожей.

На балконі

Дуже часто балкон або лоджію хочеться озеленити , але зробити це з живими рослинами непросто: доведеться не забувати про полив і пересаджування, підгодівлю, оберігати від прямих сонячних променів і морозних зим. Відмінним виходом стане покупка штучних дерев, які складно відрізнити від справжніх. Вони будуть радувати вас цілий рік з мінімальним відходом.

У кабінеті

Багато хто любить, коли на робочому столі у вазі стоять квіти . Вони створюють атмосферу свята і надихають. Але постійно купувати свіжі квіти дорого, а дивитися як вони в'януть - сумно. Тому квіти на столі в наших будинках часто з'являються тільки у свята. Придивіться до штучним квітам, зараз їх практично неможливо відрізнити від справжніх, і вони більше не викликають похмурих асоціацій, як раніше.

Похожие страницы: