​Гараж з мансардою своїми руками

Сьогодні, коли автомобіль вже не є предметом розкоші, а став необхідним засобом пересування, виникає питання, де його зберігати. Для цього повинен бути гараж або хоча б спеціальний навіс. Варіантів є дуже багато. Гараж можна орендувати, купити, а можна і побудувати своїми руками.

Багато автолюбителів віддають перевагу будівництву гаража з мансардою. Це означає, що велика частина будівлі буде використовуватися як гараж, а простір над гаражем можна обладнати як житлове приміщення. Якщо немає необхідності в житловому приміщенні, можна там обладнати комору, домашній спортзал, або просто зону для відпочинку.

Профессиональное обучение татуажу волгоград по самой выгодной стомости на сегодняшний день.

У гаражі знаходиться величезна кількість різних матеріалів, в тому числі і легкозаймистих. Також скупчуються вихлопні гази при в'їзді та виїзді або ремонті машини. Шум працюючого двигуна може заважати членам сім'ї, особливо рано вранці або пізно ввечері. Всі ці фактори необхідно враховувати при виборі проекту будівництва гаража.

Проект можна замовити готовий в спеціалізованих компаніях, а можна зробити індивідуальне замовлення, при виконанні якого будуть враховані всі побажання замовника. Це стосується площі гаража, конкретних будівельних матеріалів, зовнішньої і внутрішньої обробки, комунікацій тощо.

Потрібно обов'язково визначитися з будівельними матеріалами. При цьому необхідно враховувати такі їх особливості як міцність і теплоізоляція. Таким вимогам відповідає каркасна система будівництва. Каркасна система має відносно невелику вагу, тому немає необхідності будувати бетонний фундамент.

Після того як визначилися з будівельними матеріалами, потрібно вибрати місце, де буде розташовуватися гараж на ділянці. Потім в цьому місці необхідно зняти верхній шар землі.

Послідовність будівництва гаража:

- спочатку потрібно закласти фундамент. Зазвичай при будівництві будівель укладається так званий стрічковий фундамент. Але у випадку з гаражем, фундамент можна зробити з залізобетонної плити, яка одночасно буде виконувати функцію фундаменту і підлоги.

- спорудження основних стін, конструкція перекриття та даху. Каркас можна зробити з добре висушеного бруса. Для цього брус обробляється спеціальною речовиною, що складається з огнебіозащітних матеріалів. Стіни і дах потрібно утеплити за допомогою мінеральної вати або пінополістиролу;

- розміщення комунікацій. Потрібно розвести мережі електропостачання, водопостачання, розташувати системи вентиляції та опалення;

- обробка всередині і зовні. До матеріалів, які будуть використовуватися для обробки гаража потрібно поставитися дуже уважно. Ці матеріали повинні бути стійкими до впливу забруднюючих речовин, ударів і інших механічних впливів. Також бути вогнетривкими і легко митися. Матеріали, які будуть використовуватися для зовнішньої обробки гаража повинні гармоніювати із зовнішнім виглядом житлового будинку.

Будівництво такого гаража - це одночасно можливість безпечного зберігання автомобіля і можливість розширення житлоплощі.

Похожие страницы: