Фотоплитка

Використання плитки з кераміки для обробки поверхонь, що піддаються тривалому впливу, вологи нікого не дивує. Привертає водостійкість, міцність, практичність і довговічність цього покриття. Серед величезної кількості видів не складає труднощів вибрати потрібний розмір, колір, текстуру для будь-якої поверхні ванною або кухні. Найбільший інтерес викликає фотоплитка.

Предприниматель Юрий Андреев и его бизнес.

Розроблена в Італії технологія виробництва фотоплитки, дозволяє привнести різноманітність і фарби в інтер'єр не тільки ванній або кухні, але будь-якого приміщення, аж до вітальні або спальні. Виробництво фотоплитки починається з вибору візерунка, фотографії або репродукції картини. Потім зображення друкується на гумованою папері керамічним тонером. Після висихання і подальшого вимочування паперу, малюнок переноситься на плитку, яка відправляється на висушування і випал за допомогою муфельній печі. Малюнок і поверхню сплавляються воєдино, забезпечуючи дуже високу стійкість нанесеного зображення.

Фотоплитка виходить в цьому випадку міцної, стійкою до механічних пошкоджень, вологи, чистячих засобів, ультрафіолету, а колір і форма малюнка зберігаються в своєму первісному вигляді протягом багатьох років. Відсутність обмежень у виборі зображень створює просто фантастичні можливості урізноманітнити будь-який інтер'єр, зонувати його або візуально розширити простір, застосовуючи додатково декоративні елементи. Єдине, що треба враховувати, чи не набридне малюнок через кілька років, так як фотоплитка зазвичай встановлюється на тривалий час.

Похожие страницы: