Електролічильники види і робота

Будь-яка квартира або будинок повинні бути обладнані пристроями обліку споживання різних ресурсів, що стоять грошей. Лічильники тепла і води допускається не встановлювати, або можна поставити їх пізніше. А ось електролічильники повинні бути обов'язково.

Купить ace 6000 по выгодной цене вы можете на сайте Инфикс плюс.

Електролічильники витрати електричної енергії є основним пристроєм, що враховує її споживання. За свідченнями цього лічильника нараховується оплата за електроенергію. Тому, необхідно знати, який тип приладу краще для вашого будинку або квартири. Енергетичні компанії постійно намагаються усіма засобами нав'язати нам установку нових лічильників енергії.

Старі електролічильники класу 2,5 нездатних врахувати витрата електроенергії мінімальній потужності, наприклад, електронних пристроїв, включених в черговому режимі. У останніх моделей лічильників є клас точності від 0,5 до 2. Давайте розберемося, які види лічильників енергії існують, і який прилад підійде для вашої оселі чи іншого об'єкта, що споживає електрику.

види електролічильників

Електричні лічильники поділяються за такими типами:

Індукційні.

Електронні.

індукційні електролічильники

Електричний лічильник індукційного типу працює за принципом магнітного поля, що утворюється двома котушками: напруги та струму. Магнітне поле впливає на диск, і змушує його здійснювати обертальний рух. Диск в свою чергу приводить в дію лічильний механізм. При підвищенні напруги і струму в мережі диск буде обертатися швидше, і накручувати свідчення витрати енергії.

Точність таких приладів залишає бажати кращого, і дорівнює 2,5. Але такі лічильники вважаються одними з найнадійніших, недарма у них термін гарантії 15 років.

Похожие страницы: