​Електрична тепла підлога в лазні

Баня є невід'ємним елементом комфорту будь-якого заміського будинку. Також це досить поширений об'єкт в сфері послуг. У будь-якому випадку, крім, безпосередньо, парної, планування лазні передбачає наявність інших приміщень (наприклад, роздягальні, душової, санвузла або кімнати відпочинку). Часто ці приміщення відбуваються кахлем, так як експлуатуються в умовах підвищеної вологості.

Срочная доставка груза в таксимо заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

При цьому основним незручністю є знижена температура цього виду підлогового покриття, що, в поєднанні з контрастом парної, може не тільки викликати дискомфорт, але і привести до виникнення проблем зі здоров'ям (застуда, захворювання суглобів і ін.). Тому останнім часом для обігріву підлогового покриття в допоміжних приміщеннях лазні все частіше використовується система теплої підлоги. Крім забезпечення комфорту її наявність дозволяє швидко висушити кахель після водних процедур і тим самим усунути негативний вплив підвищеної вологості на конструктивні елементи лазні. Саме облаштування теплої підлоги і присвячена ця стаття.

Електрична тепла підлога в лазні під плитку

В даний час електричні системи теплої підлоги є єдиним економічно і практично виправданим варіантом підігріву підлогового покриття в лазні. Цьому сприяє відносно невисока ціна комплектуючих, простота монтажу і сумісність з різними оздоблювальними матеріалами.

В асортименті продукції від Caleo присутні два основних рішення для облаштування теплої підлоги під плитку в лазні чи сауні:

кабельний тепла підлога - система на основі резистивного кабелю з двома мідними жилами, яка при проходженні струму через провідник виділяє тепло, достатнє для нагріву стяжки;

інфрачервоний стрижневий тепла підлога - система з'єднаних між собою карбонових стрижнів, які випромінюють в інфрачервоному діапазоні, нагріваючи навколишні тверді предмети без втрат на нагрівання самого провідника.

Обидві системи встановлюються спільно з терморегулятором і термодатчиком, який забезпечує контроль температурного режиму і, відповідно, надійність роботи регулюючого пристрою.

Схема монтажу теплої підлоги в лазні під плитку

монтаж кабелю

Для облаштування підігріву підлоги в приміщеннях різної геометрії можуть використовуватися кабельні секції Caleo Cable. Вони являють собою нагрівальний провід діаметром 4 мм довжиною до 120 м (в комплект також входять приєднаний силовий кабель і Гофротрубка). Такий кабель укладається у вигляді змійки або равлики, що дозволяє обігрівати поверхню довільної площі і геометрії. При цьому потрібно використовувати металеву сітку або інші несучі елементи для кріплення нагрівального елементу.

Технологія монтажу передбачає підготовку поверхні, укладання і закріплення кабелю, монтаж демпферного стрічки уздовж стін, під'єднання термодатчика і кабелю до терморегулятора, перевірку готовності системи і заливку стяжки. Після повного затвердіння розчину можна укладати кахель.

Монтаж кабельного мату

У більшості випадків набагато простіше і вигідніше використовувати готові кабельні системи Unimat (комплектація Easymat з товщиною кабелю 4 мм і комплектація Supermat з товщиною кабелю 2,8 мм). Вони являють собою сітку, на якій вже закріплений кабель з необхідним кроком. Монтаж таких систем здійснюється за аналогічною методикою. Крім варіанту зі стяжкою, мати можуть укладатися безпосередньо в плитковий клей.

Пропоновані кабельні секції, крім товщини мату, відрізняються наступними характеристиками:

лінійка Easymat виконана на базі кабелю з двошаровою ізоляцією ПВХ / ТПЕЕ і захисним екраном з алюмінієвої фольги (потужність 140 Вт на квадратний метр);

лінійка Supermat виконана на базі кабелю з тришарової тефлоновим ізоляцією і опліткою з мідного дроту (потужність 130 або 200 Вт на квадратний метр).

Монтаж інфрачервоного стрижневого мату

Облаштування інфрачервоної теплої підлоги проводиться за аналогічною технологією. Основними відмінностями від кабельних систем є можливість монтажу не на базовий підлогу, а на теплоотражающий матеріал Ізолон (рекомендовано виробником), що збільшує ефективність обігріву. Стрижневі підлоги Unimat (лінійки Rail або Boost) відрізняються функцією саморегуляції, що дозволяє не тільки економити електроенергію в процесі експлуатації, а й встановлювати на поверхню, що обігрівається меблі або інші низькорозташованим предмети без ризику перегріву стержнів (для кабельних систем такий варіант заборонений).

Похожие страницы: