​Двері Profil Doors

Двері Profil DoorsІзвестний виробник дверей Профіль Дорс за десять років свого існування на ринку зумів винайти унікальну методику виготовлення міжкімнатних і вхідних дверей. Для отримання відмінної якості і чудового зовнішнього вигляду використовується два основних матеріалу - LVL-брус і екошпон.

Новости дня помогут Вам быть в курсе всех событий, информация находится в свободном доступе.

Двері екошпон Profil Doors виходить довговічною, безпечною і дуже стильною. LVL-брус представляє собою клеєний шпон, шари в якому розташовуються як уздовж, так і поперек по відношенню до суміжних верствам. Такий матеріал не є власною розробкою фірми Профіль Дорс, чого не скажеш про виробництво дверей екошпон. Саме над розробкою верхнього шару матеріалу, екошпон, співробітники компанії працювали довгі роки. В результаті вийшов матеріал, що нагадує зовні і на дотик натуральний шпон, але володіє набагато кращими якісними характеристиками. Так вийшла передова розробка двері Profil Doors, в якій базовий шар - це LVL-брус, а верхній - екошпон або екошпон 3Д. Останній, екошпон 3Д, володіє більш рельєфним шаром і на дотик відчувається, як справжнісіньке дерево.

Profil Doors абсолютно безпечні і екологічні, що підтверджується численними сертифікатами якості, виданими російськими, європейськими та міжнародними комісіями. У модельній лінійці Профіль Дорс кожен бажаючий знайде відповідний саме для себе варіант дверей, різноманітність дізанерскіх рішень вражає і змусить битися частіше серце найдосвідченішого інтер'єрного «гурмана».

Похожие страницы: