Допрацьовуємо кімнату в квартирі

Відкритий балкон або лоджія є таким собі придатком в квартирі. Так чому б не зробити там ще одну кімнату або робочий кабінет, а якщо лоджія ще і велика, можна зробити навіть повноцінну ігрову кімнату для дітей . Сьогодні немає проблем ні в обробці з матеріалом, ні по робочій силі. І якщо немає часу і можливості обробити балкон самостійно, тоді необхідно залучати фахівців. Вони без проблем підберуть кілька варіантів обробки під фінансові можливості.

Кращим вибором будет Кондиціонери Toshiba, вони дуже якісні і надійні.

Матеріали з дерева

Оздоблювальні матеріали можна розділити на класи. Клас «1» - вищий сорт, клас «2» - міцний середняк, ну, а клас «3», що називається, щоб було. У чому ж полягає відмінність матеріалів один від одного? Розглянемо варіанти докладніше.

Клас «1» - все дошки зроблені з дорогих порід дерев, при монтажі щільно підганяються один до одного, немає ніяких щілин, тріщин. Всі дошки рівненькі і красиві, ідеально просушені. По всій своїй поверхні не мають сучків, а якщо вони і трапляються, то розгледіти їх можна тільки під лупою.

Клас «2». Тут вже, як правило, виробники починають розбавляти натуральні матеріали різними добавками. Дошки використовують самі звичайні, сліди сучків ховати особливо не намагаються. Грубо кажучи, це відбраковування класу «А», що не пройшла контроль якості за кількома незначним пунктам.

Клас «3». Якість матеріалу досить погане. Часто в масиві присутні дошки з тріщинами, з кривизною, і сучки тут вже на кожному кроці. Дошки сирі, при монтажі підігнати їх щільно один до одного неможливо. Такий матеріал зазвичай годиться для обробки технічних приміщень, де чим дешевше зроблено, тим краще.

Матеріали з пластика

Пластикова вагонка, в даний час, стала набирати велику популярність. На відміну від дерев'яної, вона задоволена недорога у виробництві. І, не дивлячись на всі стереотипи, наприклад, що така вагонка при довгому впливі сонячних променів починає виділяти хімічні випаровування (що не відповідає дійсності), частка її продажів стрімко збільшується. Ця вагонка ідеально підганяється один до одного, не вбирає вологу, і має досить широку кольорову гаму.

Щомісяця доводиться оплачувати рахунки, в які включена оплата балкона або лоджії. Так навіщо платити за калюжі на балконі навесні і восени, за кучугури снігу взимку, коли при грамотному підході, можна зробити там повноцінну, теплу кімнату ?!

Похожие страницы: