Дизайнерський Ремонт Квартири Фото

Див. останні роботи (фото) і GT;

 

Квартира відображає стиль життя, характер та захоплення свого власника.

 

Професіонал в області IT хоче жити і працювати в ультрасучасної квартирі, оформленої в стилі хай-тек.Вільний художник поділяє принципи зеленого дизайну. Холостяк Не проти оформити свою квартиру в стилі брутализм.

 

Розумний дизайн

 

Довірте обробку своєї квартири професіоналам.Дизайнер допоможе приховати недоліки і підкреслити достоїнства приміщень.Грамотні дизайнерські прийоми дозволяють візуально розширити приміщення, замаскувати невдалі планувальні рішення, зробити квартиру більш світлою і просторою. Оптимізація простору досягається за допомогою зонування, освітлення, кольору та інших інструментів.

 

Авторський дизайн інтер'єру

 

Дизайнер допоможе вам визначитися з майбутнім інтер'єром.Ви можете оформити всю квартиру в єдиному стилі, зробити стилізацію декількох кімнат, створити еклектичний дизайн з різних художніх елементів.Компанія СК ремонт співпрацює з топовими дизайнерами Санкт-Петербурга.З початку 2000-х ми займаємося розробкою та реалізацією ексклюзивних дизайн-проектів.

 

Дизайн та ремонт квартири

 

Разом з дизайнером ви знайдете оптимальне співвідношення бюджету і якості, можливостей і бажань, функціоналу і естетики.Дизайнер розробить планувальні рішення і Ви отримаєте кошторис витрат на ремонт у кількох варіантах.До початку робіт з ремонту і обробці квартири ви побачите майбутній інтер'єр в 3D-візуалізації.У проекті дизайну «отрісовани» реальні оздоблювальні матеріали, техніка та предмети меблювання.

 

Ремонт квартири під ключ

 

СК ремонт реалізує комплексні проекти по дизайну і ремонту квартир.Дизайнер займається авторським і технічним супроводом, перевіряє якість робіт на кожному етапі ремонту, оперативно виправляє неточності, виконує функції менеджера з постачання.Вам не потрібно витрачати час на підбір сантехнічного обладнання, побутової техніки та електроніки, меблів.Ви отримуєте готову до проживання квартиру.

Возможно, вам понравится:
Ремонт квартіри.Тел.8-905-976-6506
Ремонт квартіри.Тел.8-905-976-6506
Ремонт квартир під ключ
Ремонт квартир під ключ

Керуючі компанії будуть відповідати за стан під'їздів з 2015 року & Nbsp; & mdash; & nbsp; Російська Газета
Як розповіли "РГ" в Мосжілінспекциі, це останній рік, коли місто допомагає коштами зі свого бюджету керуючим компаніям з ремонтом під'їздів багатоквартирних будинків.З нового року ремонт та благоустрій під'їздів цілком буде справою керуючих компаній.

Відео ремонт квартири: Робимо
Відео ремонт квартири: Робимо
Дизайнерський ремонт квартири
Дизайнерський ремонт квартири
Похожие страницы: