​Дизайн-проекти квартир

Красива картинка або значна 3D-модель - лише результат розробки дизайн-проекту квартири. А до картинки - це докладні плани, розрахунки і технічні рішення (розміщення перегородок, прорізів, каналізаційних і електромереж, оформлення стель і підлоги, ремонтні та оздоблювальні роботи). Для того, щоб ви могли з цим впоратися, призначений новий сервіс . Він стане вашим помічником на кожному етапі - від складання плану до обговорення нового вигляду квартири з сім'єю і друзями.

Спробуйте  і створіть власний дизайн-проект онлайн. Для цього вам не потрібно ні спеціальне програмне забезпечення, ні навички роботи з ним.

Вибираємо дизайн-проект

На цій сторінці зібрані готові варіанти дизайну . Зараз в каталозі їх понад сто і колекція постійно поповнюється.

Скористайтеся одним з них для своєї квартири або кімнати: розгляньте фото і виберіть те, що більше сподобається. Можна вибрати для квартири однотипний дизайн, або оформити різні кімнати в різних стилях, вибравши для них різні стилі.

Вы можете заказать оригинальный дизайнерский ремонт квартир по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Подвійний клік на вподобаному зображенні відкриє сторінку потрібного проекту, де міститься:

опис,

фото всіх наявних в колекції приміщень, оброблених в тому ж стилі,

орієнтовний кошторис, сформовану на основі мінімальних цін на матеріали і найбільш вигідних пропозицій від фахівців з каталогу- загальну ціну і кошторису на кожне приміщення окремо.

Додайте обраний варіант в обране, щоб повернутися до нього пізніше, або відразу ж почніть з ним роботу, натиснувши кнопку «Використовувати цей дизайн».

Можна не переглядати всі готові варіанти дизайн-проектів квартири або кімнати, а відразу відібрати потрібні, скориставшись фільтрами в лівій частині сторінки - вибравши окремі приміщення, стиль і колірну гамму обробки.

Похожие страницы: