Дитячі годинники

Дитячі годинники повинні бути яскравими і привабливими, щоб малюкам було цікаво дізнаватися по ним час і вивчати числа. Цифри на циферблаті повинні бути великими, а мелодії і дзвінки, що буде чути малюк, прокидаючись, повинні бути приємними і не дратівливими.Серед всіх різновидів годин для дітей можуть бути:
настіннінаручніу вигляді будильниківкумедних плюшевих звірят, в животику у яких захований циферблат.Дитячі будильники можуть грати колискові і будити молодших школярів кумедними ранковими пісеньками, що піднімають настрій, темними зимовими ранками.У житті кожної дитини настає момент, коли йому всерйоз потрібне планування власного часу. Перший раз така ситуація трапляється не пізніше 5-6 років, адже в цьому віці діти зазвичай починають займатися в різних секціях, посилено готуються до школи, а там і перший дзвінок не за горами! 

Вы можете приобрести q90 детские часы по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

У цей період батькам варто замислитися над тим, які дитячі годинник купити.Дитячі настінні часиНачать можна з кімнати вашого сина - на одній з її стін обов'язково повинні красуватися великі барвисті годинник. Якщо ви хочете, щоб малюк швидше розібрався, як розуміти час по аналоговому циферблату, краще вибрати саме його впротівовес електронним циферки. Стрілки і циферблат повинні добре контрастувати з кольором. Зверніть увагу і на те, щоб дитячі настінні годинники гармонійно вписувалися в інтер'єр кімнати - почуття смаку вашій дитині зовсім не завадить.Щоб юний школяр не спізнювався вранці до уроку, в його кімнаті повинен стояти будильник. Основні критерії його вибору зводяться до гучності дзвінка і способам його відключення. Дозвольте дитині самій вибрати зовнішній вигляд "дзвінкого одного" - чим веселіше він буде, тим краще буде ранковий настрій малюка. На щастя, дитячі будильники на сьогоднішній деньнастільки різноманітні, що на кожного маленького покупця знайдеться свій неповторний товар.Безумовно, найважливішим приладом в допомогу тайм-менеджменту вашого чада повинні стати годинник, що цокають на його зап'ясті. Щоб правильно вибрати дитячі наручний годинник, необхідно врахувати кілька гранично значущих чинників. І найголовнішим серед них є стать дитини.Пам'ятайте, що дівчатка здебільшого люблять колірну гамму в рожевих, фіолетових і блакитних тонах, а також малюнки у вигляді сердечок, бантиків, ромашок, ляльок Барбі і різних казкових героїв. Є, звичайно, і більш серйозні юні леді, які, наприклад, вважають за краще підручники іграшок. У будь-якому випадку, вибираючи наручний годинник для дівчаток, необхідно звернути увагу на те, які мультфільми і книжки любить ваша дочка, які речі з її гардеробу їй найбільше подобається носити.Що ж стосується сильної статі, то хлопчакам, як правило, до душі годинник із зображеннями супергероїв, трансформерів та інших персонажів коміксів, хлопцям трохи старше - фотографіями відомих футболістів і спортивних автомобілів. Але це не означає, що вибрати наручний годинник для хлопчиків легше! У цьому випадку також слід враховувати захоплення дитини, його улюблені ігри і кольору.Дизайн дитячих наручних годин важливий, але він відходить на другий план, коли мова заходить про матеріал ремінця і циферблату годин. Пам'ятайте, що пластиковий ремінець може викликати роздратування на крихкій дитячій ручці, в той час як, наприклад, шкіряний м'якший, але може натирати спочатку. Матеріал циферблата повинен бути дуже міцним і максимально стійким до механічних впливів. Якщо дитина активно займається плаванням, дитячі годинник повинні бути водонепроникні.Важливо не забувати, що на руці вашого малюка повинні бути годинник, що радують, в першу чергу, його самого. Ваша ж задача - лише допомогти вибрати їх.

Похожие страницы: