Чому це вигідно і в чому перевага систем автополиву и Oasishome

Важливих причин для установки системи поливу кілька. Перша - максимально якісний догляд за рослинами. Точно розраховане розташування спринклерів дозволяє рівномірно розподіляти воду по всій площі.

Автоматический полив газона можно купить на www.oasishome.kiev.ua/avtomaticheskiy-poliv-gazonov, благодаря широкому выбору Вы сможете выбрать тот полив, который вам будет удобен.

Використовуючи шланг, неможливо домогтися такої точності. Внаслідок цього якісь ділянки недоотримають вологу, якісь отримають її в надлишку. Після установки системи автополиву ви самі помітите, що галявина стала набагато краще.

Вільного часу буде більше. Ті годинник, які раніше витрачалися на ручний полив, тепер можна присвятити будь-яким іншим справам. Одного разу налаштовані програми зрошення діють протягом усього сезону. Якщо контролер має програму сезонної коригування, не буде необхідності навіть злегка міняти налаштування з поправкою на зміну середньодобової температури і рівня вологості - все станеться автоматично. І так буде завжди!

Автополив газону дозволяє економити на рахунках за водопостачання, що рано чи пізно окупає витрати на установку. Відбувається це завдяки точному дозуванню і розподілу вологи. При ручному поливі частина води неминуче витрачається даремно за рахунок переливу, який неможливий при автоматичному зрошенні.

Прохолодна вода, що розприскується спринклерами, неминуче знижує температуру повітря на ділянці, а заодно - зволожує його. Цілий день після запуску системи поряд з будинком буде набагато легше дихати, ніж зазвичай. Свіжість буде виходити і від свежеполітих і прекрасно відчувають себе рослин. Замовте систему автополиву - і ви самі відчуєте це.

Похожие страницы: