Чим обробити отвір вхідних дверей

Перший раз вирішили обробити отвір вхідних дверей, так як зовсім недавно зробили в квартирі / будинку або дачі ремонт? Ми вас чудово розуміємо і вже підготували цікаву інструкцію, завдяки якій ви дізнаєтеся, чим обробити отвір вхідних дверей. Головне, вибрати найбільш підходящу обробку з наступних можливих варіантів: оштукатурювання цементним розчином (просто і дешево), обробка гіпсокартонними плитами. Деякі вважають за краще виконувати облицювання ламінатом або МДФ панелями. Як бачите, ми знаємо, чим обробити отвір вхідних дверей так, щоб він радував око, та й відбита штукатурка не псувала зовнішній вигляд вашого житла.

Почнемо з такого класичного варіанту, як штукатурка!

Даний спосіб обробки не тільки дуже міцний, але і позбавить від протягів і самих дрібних тріщин. Звичайно, не розраховуйте, що витратите 1-2 дні, мінімум днів сім. Адже потрібно буде чекати, коли висохне будівельна суміш. Обов'язково зберіть чемоданчик інструментів і матеріалів, щоб під рукою були: шпатель, рівень, кельму, малярська стрічка, сітка і куточки, спеціальний міксер (застосовується в будівництві), а також суха суміш для штукатурки, рідка грунтовка, так звана фінішна шпаклівка і «наждачка ». Краще займатися подібною обробкою на останніх стадіях ремонту.

Отже, вам знадобиться очистити укоси від залишків колишньої штукатурки, заґрунтувати їх, вставити маячки і закріпити їх за допомогою розчину. У місцях, де стикається укіс зі стіною, закрийте простір малярськими куточками. Але до того, як зробите це, оклейте дверну коробку спеціальною стрічкою, на укосах зафіксуйте сітку (елемент арматури) і закладіть вибоїни в стіні розчином. Пам'ятайте, що поверхня повинна бути рівною, особливо в кутах. У разі появи тріщин, проведіть кілька разів по ним кельмою з рідким розчином. Фінішна шпаклівка накладається в самий останній момент, коли штукатурка вже прогрунтована. Якщо помітили, що укоси вже встигли висохнути, приведіть їх «до тями» наждачним папером, але тільки дрібнозернистої, і розкрийте водоемульсійною фарбою.

Сыграть в незабываемый слот можно на сайте https://superslotscasino777.com/dolphins-pearl/ прямо сейчас.


Оздоблення прорізу вхідних дверей що якщо спробувати зробити відкоси з гіпсокартону?

Вони будуть виглядати ще більш солідно, ніж просто оштукатурені. Але не думайте, що вони будуть неймовірно міцними. Взагалі-то вважається, що це доступний спосіб оформити дверний отвір і не такий трудомісткий і запорошений на відміну від нанесення штукатурки. Все, що ви повинні підготувати, так це монтажну піну, лист гіпсокартону, пластиковий куточок для декору.

Не забудьте заміряти висоту і ширину укосів, інакше не зможете правильно вирізати з гіпсокартонного листа кілька деталей - для обшивки правої і лівої сторони, а також верху. Що ж стосується роботи з монтажною піною, для початку змочіть водою укоси, запеньте вибоїни і на кожну сторону нанесіть піну змійкою. По черзі приклейте ГКЛ укіс на кожну стіну. Решта заготовки точно також фіксуються. Гострим ножем обрізаються залишки застала піни. На кути досить приклеїти куточки з пластика, але після того, як будуть пофарбовані укоси.

Похожие страницы: