Чи допоможе ремонт зробити хрущовку комфортною та затишною?

Ті, хто стоїть по всій нашій країні хрущовки - наочне підтвердження давньої істини, що в світі немає нічого більш постійного, ніж тимчасові речі. Вони були заплановані в якості тимчасового доступного житла, зведеного за мінімальними витратами, тому до їх споруді відразу ставилися відповідно.

Инструменты для строительства и ремонта, такие как шуруповерт, Вы можете купить на сайте https://www.klondayk.com.ua/ru/products/shurupoverty_i_gajkoverty/index.html, по выгодной цене.

Для цих квартир характерно:
Практично повна відсутність звукоізоляції;
Мінімальна площа (особливо це стосується кухні);
Низькі стелі;
Погана теплоізоляція;
Невисока якість всіх будівельних і оздоблювальних робіт і матеріалів;
Не особливо вдале планування.

Великі складності маленької площі
При вдумливому підході до ремонту і дизайну хрущовка може стати вельми комфортною, затишною і навіть щодо просторою. Звичайно, багатьом людям це не під силу, оскільки вони не володіють відповідними знаннями та досвідом. Але завжди залишається можливість звернутися за допомогою до професіоналів.
Звичайно, виправлення і облагороджування обмеженого простору таких квартир потребують відповідних вкладень. Але результат того вартий. В результаті кожен замовник отримує гарну і комфортну квартиру, нітрохи не поступається навіть новобудов.

Що доведеться виправляти, ремонтуючи хрущовку?
Найперший і найважливіший етап ремонту квартири в хрущовки - це розробка проекту. Пропускати його не можна. Особливе значення має продумування кожної деталі, облік будь-якого аспекту.

Квартири в хрущовках відрізняються по плануванню і площі, але в кожній з них ремонт неодмінно включає наступні етапи:
Демонтаж і облаштування нових систем опалення, електропостачання, труб водопостачання і каналізації;
Зонування і перепланування з обов'язковим збільшенням кухні і санвузла;
Установка нових вікон;
Облаштування утеплення та звукоізоляції;
Вирівнювання стін і стель, а нерідко - і підлог.

Демонтаж і облаштування нових систем опалення, електропостачання, труб водопостачання і каналізації

При будівництві хрущовок всіх життєво важливих систем комунікацій приділяється мінімум уваги, а матеріали використовувалися найдешевші. Так що водопостачання і водовідведення, електропроводка, опалювальна система з самого початку не відрізнялися якістю, та ще й зносилися в процесі багаторічної експлуатації. Їх доведеться повністю замінити на нові, попутно оптимізувавши існуючу розводку проводів і труб, розміщення розеток, вимикачів, радіаторів, а також побутової техніки.


Даний етап вимагає високого професіоналізму, оскільки будь-яка помилка в подальшому може призвести до необхідності ламати стіни і переробляти всю роботу. Все старе обладнання замінюють новим, використовуючи сучасні матеріали і конструкції.

Зонування і перепланування
з обов'язковим збільшенням кухні і санвузла

Квартири в хрущовках мають тільки зовнішні несучі стіни, завдяки чому в процесі ремонту всі внутрішні перегородки можна зносити і ставити нові. Це полегшує перепланування, дає можливість збільшити занадто тісний кухню і санвузол за рахунок коридору або кімнат. Наші дизайнери мають великий досвід успішної перепланування малогабаритних хрущовок самої різної площі. Природно після закінчення ремонту перепланування доведеться узгодити.

Установка нових вікон
В принципі, цей етап відноситься до облаштування теплоізоляції, а в хрущовках вона практично відсутня. Вікна в цих квартирах великі, тому склопакети необхідно купувати якісні. Ще один нюанс - від широких підвіконь краще відмовитися, оскільки важливо зберегти кожен сантиметр дефіцитної площі.
Утеплення і звукоізоляція

Їх робити необхідно, оскільки стіни хрущовки спочатку не здатні затримати холод і все звуки. Утеплення зовнішніх стін виконується зовні, щоб виключити їх деформацію. Для внутрішніх робіт по звукоізоляції найчастіше використовують гіпсокартон - з нього роблять внутрішні перегородки.

Вирівнювання стін, стель і підлог
У хрущовці оптимально прибрати старі криві перегородки і замість них поставити нові з гіпсокартону, що має ідеально рівну поверхню. А ось стелі й підлоги доведеться вирівнювати, намагаючись зробити вирівнюючий шар якомога тоншим. Для статі найчастіше вибирають цементну стяжку, завдяки якій вдається не тільки домогтися рівної поверхні, але і убезпечити себе від затапліванія сусідів. Для стелі останнім часом все частіше використовують натяжні системи.

Як зробити ремонт квартири в хрущовці?
Всі, хто проживає в хрущовках, чітко уявляють собі, з якими проблемами їм доведеться зіткнутися, облаштовуючи своє житло. Зробити ремонт в хрущовці своїми силами для більшості людей занадто складно і важко.

Похожие страницы: