Черговість робіт при ремонті квартири - наші рекомендації

Багато людей купують квартиру в новобудові, але і придбання житла на вторинному ринку теж популярно. Багато в чому через більш низьку вартість деякі купують таку квартиру, якої необхідний ремонт. Припустимо, що куплена потребує ремонту квартира на вторинному ринку, або нові власники самі вирішили трошки її освіжити або по-новому обробити. У такому випадку потрібно вірно визначити черговість робіт при ремонті квартири, а то не знаєш, за що братися

Купить морилки для дерева по лучшей цене Вы можете в нашем интернет магазине.

Деяких покупка такої квартири зобов'язує купувати нову спеціальність - майстер по ремонту всього. Не будемо нагадувати про доцільність найняти фахівців в такій ситуації, переваг від такого вчинку маса. Зауважимо лише, що відремонтувати повністю всю квартиру дешевше, ніж вирішувати це питання поетапно.

На самому початку будь-яких ремонтних робіт квартир в Москві потрібно оцінити рівень витрат. У народі кажуть, що отриману вартість потрібно помножити на два, ось тоді буде більш реальна цифра. Іноді це правда. Якщо немає можливості звернутися за допомогою до професіоналів, то слід пам'ятати, що починати ремонт треба з найдальшої кімнати квартири, а передпокій ремонтувати в останню чергу.

Визначаючи черговість робіт в справі ремонту, спочатку необхідно робити все ті роботи, які потім можуть нашкодити косметичної обробці: поміняти вікна і двері, встановити кондиціонери, вбудовані шафи і так далі. Зрозуміло, якщо це входить у Ваші плани.

Потім йдуть всі брудні демонтажні роботи, такі як видалення старої стяжки, знесення непотрібних перегородок, шару фарбування, зняття старих шпалер і інших оздоблювальних матеріалів.

Після того, як в тільки що купленої квартирі все знято і зруйновано, пора займатися електропроводкою. Рекомендуємо попередньо накидати її схему, щоб потім помилково не просвердлити або не так на забивати цвяхів в місцях проходження проводів. При складанні схеми потрібно продумати заздалегідь, де повинні знаходитися розетки і вимикачі.

Далі в черзі виконання дуже важливого етапу: вирівнювання стін і стелі. Роботи по шпаклівці займуть не мало часу, але це того варто. І не вірте тим фахівцям, які радять прямо по тріщинах клеїти шпалери, мовляв, нові шпалери або шар фарби приховають всі нерівності. Це вірно лише в плані дуже дрібних тріщин.

Добре прошпакльовані стіни стануть надійною основою для подальших оздоблювальних робіт, в майбутньому при необхідності обклеїти кімнату новими шпалерами або оновити фарбування стін можливо зробити це за пару днів. А якщо стіни пофарбовані водоемульсіонкой під євро, з часом обов'язково з'являться не відмиваються плями, в разі якісної шпаклівки нова фарбування стін якраз і буде дуже проста.

При виборі нових шпалер для поклейки не треба економити, найпрактичніші на даний момент - миються. Шовкові або акрилові через рік на стиках починають відклеюватися, а вінілові або флізелінові добре просочуються клеєм і відмінно тримаються довгий час.


У тих приміщеннях, де можливі протечки, рекомендуємо зробити гідроізоляцію стелі. Це, перш за все, ванна кімната і кухня. До речі, ванну і санвузол можна ремонтувати на будь-якому етапі ремонтних робіт в квартирі, як будете готові, так і ремонтуйте.

Черговість виконання оздоблювальних робіт залежить від їх типу і використовуваних при обробці технологій. Якщо вирішено фарбувати стіни, то це можна зробити в першу чергу, пофарбованим стінам нічого не зашкодить. Натяжна стеля робиться після поклейки шпалер, так як при підрізуванні верхнього краю наклеєних шпалер можна пошкодити полотно натяжної стелі.

В останню чергу роблять пристрій підлогового покриття, і не важливо, потрібно покласти ламінат, кахельну плитку або лінолеум. Тут основне правило: укладання виконується після обробки стелі і стін. У висновку - монтаж розеток, плінтусів, вимикачів і решти подібного.

Похожие страницы: