​Будуємо паркан на дачі своїми руками

Мало на якому дачній ділянці немає паркану. Споруджено огорожу може бути з різних матеріалів, які відрізняються і характеристиками, і вартістю.

Часто паркани для дачі роблять з дерева - воно легко піддається обробці, і огорожу, тому, можна зробити без допомоги професійних працівників.

Дерев'яний паркан встановити можна різними способами. Ось один з них: спочатку встановлюються несучі стовпи (дерев'яні або металеві). Для цього викопується невелика траншея, яка розмічається за рівнем і йде по лінії майбутнього огородження. З однаковим кроком встановлюються циліндри, в які вставляються стовпи. Траншея з циліндрами, встановленими в неї, заливається бетонним розчином. Далі до стовпів кріпляться бруси, розмір яких, як правило, - 5х10 см. Після цього встановлюються поперечні дошки і прикріплюється штахетник. Все, такий паркан залишається пофарбувати, покрити лаком або іншим захисним матеріалом.

Вы можете продать комбайн по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Популярним матеріалом для пристрою забору сьогодні є профнастил. Огорожа з профлиста виходить надійним і красивим.

Спочатку розмічається територія, і вириваються ями на відстані приблизно 2 м один від одного. Викопати ями можна за допомогою бура, в глибину вони повинні бути приблизно 1 м. У них за рівнем встановлюються металеві стовпи, які заливаються розчином з піску, бетону і каменів. Коли розчин застигне, до стовпів в декількох місцях приварюється профилированная труба. До конструкції залишається лише прикріпити профлисти. Завдяки тому, що важать вони трохи зробити це нескладно.

У тому випадку, якщо захистити свій дачну ділянку ви бажаєте надійним міцним парканом, подумайте про бетонної конструкції.

Щоб зробити таку огорожу знадобиться переносна опалубка, яка встановлюється на фундамент паркану. В опалубку заливають бетон, засипають каміння і щебінь, добре утрамбовують. Знімається конструкція через 10 днів. Бетон поливається водою. Коли паркан повністю висохне його можна обробити різними матеріалами: плиткою, декоративним каменем, звичайної штукатуркою. В цьому випадку паркан вийде стильним і оригінальним, і ви будете дуже задоволені своїм твором!

Похожие страницы: