​Будуємо лазню своїми руками

У наш час будівництво лазень користується особливою популярністю, адже це прекрасний спосіб розслабитися і поліпшити роботу всього організму. Про корисність лазні можна писати дуже багато, але головне її достоїнство - очищення шкіри.

Побудувати справжню російську лазню досить складно, особливо якщо ви не є будівельником, але допоможуть в цьому деякі поради.

Починати слід з вибору території, яка буде відповідати вимогам безпеки. Важливо пам'ятати про те, що лазня - об'єкт, який легко запалюється, тому він повинен знаходитися досить далеко від житлових приміщень (мінімальна відстань - 15 метрів). Також слід подбати про наявність джерела води і вогнегасника.

Ломбард в Усть-Каменогорске даст Вам крупную сумму под залог недвижимости, на самых выгодных условиях.

Для будівництва лазні можна використовувати різний матеріал, але рекомендується віддавати перевагу дереву. Воно має ряд переваг, серед яких стійкість до високих температур і вологості. Крім того, воно добре зберігає тепло, а конструкції з подібного матеріалу служать досить довго. Можна використовувати і інші види дерев, які не належать до смолистим видам. Не рекомендується зводити лазні з берези, оскільки вона сильно швидко гниє.

Необхідно приділяти увагу не тільки виду дерева, а й його загального стану. Бажано вибирати дерево, яке пройшло повну стадію обробки (воно повинно бути добре висушеним і витриманим). Свежеспіленного дерево - поганий матеріал для лазні. Воно дає значну усадку і довго нагрівається.

Не можна забувати про підготовчому етапі - взяття проби грунту, що допоможе уникнути багатьох помилок і побудувати надійний об'ект.Уберечь баню від вогкості можна за допомогою невеликої віддушини (13 на13 см), яку слід розташувати під стелею. Уникнути втрати пара допоможе вікно, розташоване з західної сторони (на 70 см нижче стелі).

Похожие страницы: