​Будуємо дачний басейн своїми руками

Будуємо дачний басейн

Якщо ви хочете побудувати басейн на дачі, але не володієте спеціальними знаннями, досвідом роботи, та й взагалі, не знаєте, з чого почати, не варто сильно переживати, адже при належному старанні ви все одно зможете здійснити давню мрію.

Перед початком будівництва виробляються ретельні виміри і позначаються межі майбутнього басейну, залишивши по півметра запасу з кожної сторони. Потім можна буде приступати до риття котловану, ідеальна глибина якого в заміських умовах становить півтора метра. Стінки котловану при цьому повинні мати ухил із зовнішнього боку, близько чотирьох-семи градусів, що дозволить уникнути їх осипання.

Вы можете продать контейнеровоз по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

На наступному етапі проводиться трамбування дна. Для створення подушки на дно насипається шар річкового піску товщиною в тридцять сантиметрів, поверх нього робиться гідроізоляція, для чого використовується бітумний руберойд, настилають двома шарами. Близько тридцяти сантиметрів країв листів руберойду з кожної сторони повинні заходити на стінки котловану.

Потім по всьому периметру басейну встановлюється опалубка. При цьому слід проявляти максимум акуратності, тому що від форми опалубки буде залежати зовнішній вигляд кінцевого басейну. Між встановленої опалубкою і стінкою виритого котловану залишаємо запас шириною в сорок сантиметрів, який заливається бетоном. Додаткову міцність бетонним стінок може надати саморобна арматура зі сталевої сітки. Після того, як опалубка повністю знята, в бетон вмуровують труби, через які буде здійснюватися подача води. Місце під прокладку труб можна зробити за допомогою штробления або алмазного різання по бетону (в цьому можуть допомогти фахівці з dservices).

Дно басейну також бажано армувати, тому що воно в процесі експлуатації буде відчувати серйозні навантаження. Для цього на камені укладається металева зварна сітка, яка заливається двадцяти сантиметровим шаром бетону. Потім, після того, як стінки і дно остаточно висохнуть, їх покривають тонким шаром цементу і облицьовують керамічною плиткою.

Якщо ж використовувати плитку немає можливості, можна просто ретельно прогрунтувати поверхню і покрити її водостійкою олійною фарбою. Різне обладнання для басейну можна встановити в невеликому приміщенні поряд, спеціально підготовленому для цих цілей.

Вітаємо, ви тільки що самостійно побудували дачний басейн, який ще протягом багатьох років буде служити вам в теплу пору року і радувати вас, ваших дітей, родичів і друзів.

Похожие страницы: