Будинок з черепашника

Кожен господар мріє побудувати свій ідеальний будинок. У кого-то уявлення про ідеальність житла укладається в рамки розкоші: мармур, шик і блиск. Ну, а хто-то бачить свій будинок брутальним, надійним і практичним, спорудженим з дерева і каменю. І на будівництво останнього часто береться черепашник.

Купить измерительные трансформаторы напряжения по выгодной цене отличного качества.

Багато хто чув про такий будівельному матеріалі, але, що з себе представляє цей природний камінь, мало хто знає. Ось зараз і спробуємо розібратися з черепашником, розберемо всі його плюси і мінуси і спробуємо відповісти на питання: як побудувати будинок з черепашника.

Ракушняк, його переваги та недоліки

Ракушняк - повністю природний камінь, придатний для будівництва будинків. Має вапнякову пористу основу, осадового типу освіти. Переважно видобувається на Кримському півострові. Вік цього будівельного матеріалу налічує не один мільйон років і, як правило, основні поклади - місця колишніх водойм.

Зовні черепашник виглядає досить цікаво і привабливо. Освіти каменю відбувалося на місці зниклих морів і океанів, завдяки осіданню фрагментів водної мікрофауни на донний пісок. Після зникнення води, пісок, перемішаний із залишками морських і прибережних рачків, крабів та інших тварин, утрамбувати, покрився скріпними шарами глинистого грунту і в підсумку зародився він - наш будівельний матеріал під назвою «черепашник».

Склад черепашнику повністю вапняковий, кальцієвий, що містить в собі йодисті і соляні добавки. Саме ці нюанси наповнюють будинки, побудовані з черепашника, оздоровлюючими, знезаражувальні властивості і створюють вкрай сприятливе для здоров'я людини атмосферу.

Пориста структура черепашнику грає роль природного фільтру, що стоїть на сторожі небажаних речовин і бактерій, які можуть проникати всередину будинків, побудованих з інших матеріалів.

Ракушняк - абсолютно нейтральний композит, що чудово поєднується в будівництві з іншими матеріалами.

Як ми вже зрозуміли, черепашник - ідеальний будівельний матеріал з точки зору екології і користі для здоров'я, але, найголовніше в цьому камені то, що він абсолютно непроникний для будь-яких радіоактивних випромінювань.

Якщо ви роздумували про використання черепашнику, як основного матеріалу для будівництва будинку, то для зручності вашого вибору, ми скомпонували всі позитивні характеристики каменю.

переваги

Завдяки високій пористості черепашнику, яка становить двадцять - шістдесят відсотків, цей матеріал володіє унікальними теплоізоляційними властивостями. У будинку з цього будівельного матеріалу завжди буде тепло взимку і прохолодно влітку.

Як ми вже писали вище, черепашник абсолютно екологічний і безпечний матеріал.

Знову-таки, в силу пористості черепашнику, будинок буде завжди сухим.

Ракушняк не гниє і не дозволяє утворюватися цвілі в силу високого вмісту йоду і солей.

Високий ступінь звукоізоляції.

Мала вага, як наслідок пористості.

Помірна ціна в порівнянні з іншими будівельними матеріалами.

Ракушняк абсолютно пожежобезпечний. Він не горить. Максимум, що з ним відбувається в епіцентрі вогню - він може почати кришитися.

У будинку з черепашника не водиться гризунів і інших небажаних гостей у вигляді тарганів і клопів.

Великі габарити цього будівельного матеріалу дають можливість максимально швидкої побудови будівлі. Один блок черепашнику - це приблизно сім-дев'ять стандартних цегли.

Пористість черепашнику дає високу адгезію, що дуже привабливо при оздоблювальних роботах.

Висока теплоізоляція, яка за показниками перевершує пінобетон і газобетон.

Антибактеріальні та антирадіаційні властивості.

І друга сторона медалі - мінуси черепашнику:

Неоднорідний склад пористості каменю через різницю пластів в родовищі.

Зустрічаються наскрізні пори, які можуть послабити тепло і звукоізоляцію. З цим можна легко розібратися, якщо перевіряти і зважувати кожен камінь. Справа трудомістка і витратна за часом, але ви ж хочете отримати ідеальний будинок, побудований з черепашника?

Ракушняк вимагає покриття спеціальними розчинами, що протистоять волозі. Зовнішні сторони будинку з черепашника можна обладнати вентилюється фасадом.

Не дуже щільний черепашник в процесі транспортування може трохи втратити гостроту своїх кутів, що вимагатиме збільшення кількості розчину в процесі кладки.

І головний мінус - відносно мала несуча здатність. Саме тому цей матеріал, найчастіше, йде на будівництво малоповерхової забудови. Як правило - два поверхи максимум.

Якщо вести далі розмову про якість і видах черепашнику, то не можна не торкнутися маркування каменю. Але, перш, ніж ми торкнемося цієї теми, слід знати, що професіонали ділять черепашник за забарвленням і щільності на дві групи.

Перша - білий черепашник. Він самий щільний.

Друга група - жовтий, що володіє меншою щільністю.

Але, варто уточнити про те, що властивості будь-якого каменю, незалежно від місця освіти, абсолютно однакові і чим видніше пористість черепашнику, тим він міцніше.

Похожие страницы: