Будинок з бруса - традиції якості і довговічності


Будинки з бруса дозволяють створити умови, які найбільше підходять для підтримки здоров'я людини. Крім того, такі будинки характеризуються швидкістю їх зведення. Різноманітність проектів будинків з такого матеріалу сьогодні дуже різноманітно, тому кожен бажаючий може вибрати саме такий варіант, який найбільше відповідає уявленням про будинок своєї мрії.
Особливо високою довговічністю характеризуються будинку з клеєного бруса. Є незаперечні докази, будинки з такого матеріалу після 60 років експлуатації не втрачають свого первісного якості. При цьому не зазначається усадка будинку, а в стінах немає тріщин. Звичайно, такий результат може бути досягнутий, якщо зведенням будинку займаються професійні будівельники. Спорудження будинку із бруса своїми руками можливо, однак, в цьому випадку слід з'ясовувати всі тонкощі будівництва і намагатися не відходити від технічних вимог, що пред'являються до процесу зведення таких будинків.

Профессиональное и качественное строительство домов и коттеджей по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Довговічність будинку з бруса пов'язана з тим, що для будівництва добре зарекомендували себе фірми використовують матеріал, виготовлений тільки з високоякісної деревини. Природна зносостійкість і застосування спеціальних захисних засобів забезпечують збереження будинку протягом десятків років і дозволяють створити прекрасний зовнішній і внутрішній вигляд будинку. Здатність природного матеріалу «дихати», тобто вбирати і віддавати вологу, підтримуючи середній оптимальний рівень вологості у внутрішніх приміщеннях.
Крім високої якості матеріалу, для забезпечення тривалого терміну експлуатації будинку з бруса необхідно враховувати наступні фактори:
• в процесі монтажу дерев'яних елементів традиційно прийняті норми повинні дотримуватися неухильно,
• велике значення має якість матеріалів, що застосовуються для утеплення брусового будинку,
• правильність і точність установки додаткових елементів конструкції також впливає на якість будівництва,
• ретельно продуманої повинна бути встановлена система опалення.
Будинки з бруса завдяки тому, що використовується естетично привабливий матеріал, дозволяють знизити витрати на внутрішню обробку. Крім звичайного догляду, такий будинок не вимагає великих витрат в процесі експлуатації. Сучасне виробництво всіх елементів брусового будинку на виробництві гарантує високу якість дерев'яної споруди, так як в цьому випадку дотримується точність геометричних розмірів всіх конструктивних елементів

Похожие страницы: