​Будівництво мансарди

Більшість багатоповерхових житлових і громадських будівель потребують ремонту та монтажу покрівлі з утепленням, а іноді і заміною підгнилих крокв. Це вимагає досить вагомих коштів, яких у місцевої влади і у власників житла, як відомо, немає, тому можна ці кошти використовувати на користь збільшення додаткового простору, вибираючи альтернативу ремонту покрівлі - будівництво мансарди.

autoteenindus профессиональный тюнинг авто по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Детально розроблена і освоєна будівельними компаніями каркасна технологія реконструкції будівель за допомогою будівництва мансарди з мелаллокаркасом з ЛСТК застосовується поки що не надто широко, хоча по суті не має гідної альтернативи. Будівництво мансард із застосуванням металлокарскасних конструкцій з сталевого профілю показує велику фінансову привабливість подібних проектів для інвесторів і будівельників, а також вигоду для мешканців.

Реконструкція - більш раціональне рішення, вона вимагає найменших вливань коштів замовника. При будівництві мансарди використовується вже виготовлена інфраструктура та інженерні комунікації, а монтаж металоконструкцій не вимагає застосування важкої вантажопідйомної техніки. Будівництво мансарди за рахунок ефективного утеплення мансарди і покриття мансарди дозволяє досягати суттєвої економії енергії.

Роботи з утеплення будівлі без використання засобів від надбудови мансарди вимагають значних разових капітальних вкладень. Термін окупності витрат може становити мінімум 20 років. При здійсненні реконструкції, яка спонсорується за рахунок бюджетних коштів, проекти, що передбачають будівництво мансард, можуть виявитися більш придатними варіантами в порівнянні з іншими проектами.

Похожие страницы: